Szary rozdział zespołu Slipknot

Magda Słomka
21.10.2014 15:23
Szary rozdział zespołu Slipknot Fot. facebook.com

Sześć lat trwał dramatyczny okres amerykańskiego zespołu. W końcu fani mogą przestać się niecierpliwić i martwić. Posłuchajcie nowego krążka grupy „.5: The Gray Chapter”!

Mogliście nie słyszeć, ale premiera płyty Slipknot odbyła się w Polsce 20 października 2014 roku. Mamy dobrą nowinę! Zespół opublikował na swojej stronie internetowej nowy album w całości. Wszystkie 14 kawałków znajdziecie TU!

„.5: The Gray Chapter” to pierwszy album zespołu Slipknot od „All Hope Is Gone” wydanego w 2008 roku i pierwszy od czasu śmierci basisty, Paula Graya. Z kolei w 2013 z ekipy został wyrzucony perkusista, Joey Jordison. Jak dwuznacznie mówi nam nazwa, album to hołd, który członkowie zapragnęli oddać zmarłemu przyjacielowi, a także refleksja nad najbardziej negatywnym okresem w dziejach grupy.

Wersja deluxe nowego longplaya zawiera dwa dodatkowe kawałki – „Override” i „The Burden”. Zespół ma w planach przygotowanie „.5: The Gray Chapter” także w formie kolorowego winyla.

Nowa płyta, to nowe maski członków zespołu, dla którego image jest stawiany prawie na tym samym miejscu, co muzyka...

slipknot mASKI

Tracklista:

 1. XIX
 2. Sarcastrophe
 3. Aov
 4. The Devil In I
 5. Killpop
 6. Skeptic
 7. Lech
 8. Goodbye
 9. Nomadic
 10. The One That Kills The Least
 11. Custer
 12. Be Prepared For Hell
 13. The Negative One
 14. If Rain Is What You Want
 15. Override (bonus track)
 16. The Burden (bonus track)
Magda Słomka Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.