TOP 7 najdziwniejszych coverów

Magda Słomka
07.03.2015 15:44
TOP 7 najdziwniejszych coverów Fot. East News

Muzyczna schizofrenia! Mamy dla Was zbiór najbardziej nieoczekiwanych coverów wszechświata. Przygotujcie się na szok!

O co tu w ogóle chodzi? Sami się już pogubiliśmy... Obejrzyjcie nasze zestawienie kawałków w najbardziej niespodziewanych wersjach!

7. Behemoth z bajki Disneya

W tym klipie Nergal przeniesie Was do krainy wiecznego szczęścia! Poczujcie się, jakbyście biegali z nim po łące pełnej kaczeńców! Serio!

6. Nirvana... ale jednak nie

Jeśli jeszcze nie czujecie się zagubieni, to teraz będziecie. Tutaj nawet wokalista nie wie o czym śpiewa i kim właściwie jest... Obejrzyjcie „Smells Like Teen Spirit” w wersji znanego satyryka zwanego „Weird Al” Yankovic...

5. Iron Maiden na spokojnie

Wieje wiatr, a na nim w rękach Bruce'a Dickinsona powiewa flaga, Azjaci się cieszą, muzycy kipią radością i spokojem. A to wszystko w rytm przeboju „The Trooper”... Dla tej idylli opłacało się rzucić heavy metal na rzecz bossa novy! 

4. Cannibal Corpse cały we frędzlach

A tutaj proszę bardzo, zobaczcie, jak wąsaci panowie świetnie bawią się przy piosence Cannibal Corpse. I panie jak ładnie tańczą... To nic, że okoliczności przysparzają obaw, że wszystko zakończy się jak w niemieckim porno. Cieszcie się słońcem i uśmiechem muzyków!

3. Wilk i Zając coverują Rammstein

Od zawsze wiedzieliśmy, że niezłe z nich gagatki, ale czy spodziewaliście się, że ten fajtłapowaty wilk, przypominający gwiazdę ulicznego rocka, której nigdy się nie powiedzie i ten cholerny, denerwujący zając słuchają niemieckiego metalu?

2. Marilyn Manson w wersi polka

Po co złość, po co gniew? Wyrzuć go, jak śpiewała Kasia Kowalska! Lepiej oddać się pozytywnym emocjom i zaśpiewać o tym co nas boli w sposób, który przywróci nam radość życia... Zobaczcie, ile zmienia samo podejście – publiczność jest zachwycona!

1. Slipknot po fińsku na wesoło!

Tak wesoło, że zbierze się Wam na mdłości! Najgorsze, że noga sama chodzi do tego kawałka... Niewierna kończyno – odpadnij!

Jakby co, to refren leci mniej więcej tak:

DARLA DIRLAN DIRLAN DIRLANDA!
DIRLAN DARLAN DIRLAN DI
DAAA DIRLAN DIRLAN DAAA.

Najgorsze jest to, że znaleźliśmy także wersję Metalliki...

Magda Słomka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.