Ted Lasso trenuje Foo Fighters w nowym klipie zespołu. Zobaczcie zabawne wideo

19.11.2021 11:39
Ted Lasso trenuje Foo Fighters w nowym klipie zespołu. Zobaczcie zabawne wideo Fot. Theo Wargo/Getty AFP/East News

Foo Fighters od zawsze lubili się dobrze bawić podczas swoich wideoklipów - tym razem zatrudnili do pomocy Jasona Sudeikisa, który zachwycił nas niedawno swoją rolą w serialu "Ted Lasso".

Jason Sudeikis uczy Foo Fighters synchronicznego pływania w nowym wideo

Jason Sudeikis wystąpił w nowym klipie Foo Fighters do kawałka "Love Dies Young". Ten promuje najnowszy krążek zespołu, "Medicine at Midnight", a sam klip został napisany i wyreżyserowany przez samego Dave'a Grohla. 

Polecamy

Sudeikis jest jednak zdecydowanie innym trenerem, niż Ted Lasso - ten coach jest chamski i daje wyjątkowo nieinspirujące przemowy. Tutaj im mówi, że muszą podnosić siebie nawzajem "wyżej, niż Chrystusa". Następnie dodaje, że jego ojciec zmarł na chwilę przed zapłodnieniem, a sędziowie ich nienawidzą, bo są "brzydcy i są w małżeństwach z brzydkimi ludźmi". Brzmi świetnie:

Panowie ostatnio spędzili sporo czasu przed kamerami - grupa wystąpiła w horrorze komediowym "Studio 666". W nim zespół Foo Fighters przenosi się do rezydencji Encino zanurzonej w przerażającej historii rock and rolla, aby nagrać swój długo oczekiwany dziesiąty album. W posiadłości Dave Grohl zaczyna zmagać się z nadprzyrodzonymi siłami, które zagrażają zarówno ukończeniu albumu, jak i życiu członków zespołu.

Polecamy

Oparte na opowiadaniu Dave’a Grohla oraz scenariuszu Jeffa Buhlera i Rebecci Hughes 'Studio 666" zostało wyprodukowane przez Johna Ramsaya i Jamesa A. Rotę z Roswell Films i Therapy Studios. 

Dyskografię grupy Foo Fighers zamyka... debiutancki album grupy Dee Gees, czyli ich disco alter-ego. Ten nosi tytuł "Hail Satin" i ukazał się 17 lipca 2021 roku

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.