Telewizyjny debiut supergrupy muzyków Rage Against The Machine

Aleksandra Degórska
27.07.2016 12:55
Telewizyjny debiut supergrupy muzyków Rage Against The Machine Fot. kadr z wideo

Zespół wystąpił w programie „Jimmy Kimmel Live!”. Zobaczcie, jak kapela wypadła w telewizji.

Ta supergrupa narodziła się całkiem niedawno, bo w maju 2016 roku. Prophets of Rage tworzą Tom Morello, Tim Commerford, Brad Wilk, Chuck-D z Public Enemy oraz B-Real z Cypress Hill.

Pierwszy występ kapeli odbył się w Whisky A Go Go 31 maja 2016 roku. Podczas tego koncertu formacja wykonała m.in. „Killing In The Name”, „Bombtrack”, „Guerilla Radio”, „People of the Sun” czy „Take The Power Back”.

Zespół udostępnił również debiutancki singiel zatytułowany tak jak kapela, czyli „Prophets of Rage” i kawałek nawiązuje do utworu Public Enemy pod tym samym tytułem. Formacja ma już na swoim koncie kilka koncertów i właśnie szykuje się do trasy koncertowej, która startuje w sierpniu 2016.

W międzyczasie kapela odwiedziła program „Jimmy Kimmel Live!” i tym samym był to jej telewizyjny debiut. Supergrupa wykonała „Prophets of Rage” i „Killing In The Name”:

Obejrzyjcie również zdjęcia z tego wydarzenia:

W jednym z wywiadów basista Tim Commerford, zdradził, że dyskutował z Zackiem de la Rochą na temat powstania nowej supergrupy i jak się okazuje wokalista wspiera kolegów:

Rozmawialiśmy o tym z Zackiem i dostałem jego pełne błogosławieństwo. Chuck i B też z nim gadali i była bardzo dobra atmosfera. Jesteśmy wciąż rodziną i wspieramy się nawzajem. Stale się z nim kontaktuję. Zacka się nigdy nie zastąpi i wcale tego nie chcemy.

Zespół pracuje nad debiutancką EP-ką i za produkcję tego materiału jest odpowiedzialny Brendan O'Brien. Kapela zarejestrowała oprócz wcześniej wspomnianej kompozycji „Prophets of Rage” również premierowy utwór „The Party's Over”, który fani słyszeli już w wersji koncertowej.

Jak oceniacie telewizyjny debiut Prophets of Rage?

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.