Tenacious D zaprezentował owoc współpracy Jacka Blacka i Jacka White'a

04.12.2019 11:03
Tenacious D zaprezentował owoc współpracy Jacka Blacka i Jacka White'a Fot. kadr z wideo "Jack Gray"/youtube.com

Marzenia fanów zostały spełnione - Jack Black i Jack White nareszcie nawiązali współpracę, a my możemy posłuchać pięknych nut napisanych przez duet "Jack Gray".

Z okazji Record Store Day w wersji Black Friday, wytwórnia Third Man Records zaprezentowała specjalny 7-calowy winyl, na którym znajdziemy długo wyczekiwany owoc współpracy między Jackiem White'em i Jackiem Blackiem. Nowy utwór nosi tytuł "Don't Blow It, Kage" i został nagrany przez Tenacious D, a Jack White ma niestety tylko drobny występ gościnny w singlu The D.

Jack Black i Jack White zaprezentowali wspólny utwór

Black i KG byli w Nashville w trakcie wakacji. Tam odwiedzili Jacka White'a w jego domowym studiu, gdzie nagrali oryginalny utwór. Sama piosenka jest zwykłym przeciętnym dziełem Tenacious D, a sam White jedynie pojawia się na końcu, gdzie naśmiewa się z duetu.

Przeczytaj także

Niestety, utwór został do tej pory udostępniony jedynie na platformach streamingowych. Link do utworu na Spotify znajdziecie tutaj. 

Zobacz także: JB i KG z Tenacious D dołączyli do Ku Klux Klanu w nowym odcinku "Post-Apocalypto"

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.