The Prodigy oddało hołd Keithowi Flintowi z okazji jego 50. urodzin

17.09.2019 15:01
Keith Flint|undefined Fot. Avalon.red/REPORTER

Keith Flint zmarł w marcu 2019 roku i od tamtego czasu zespół The Prodigy jest pogrążony w żałobie. Teraz formacja zabrała głos z okazji 50. urodzin wokalisty.

The Prodigy oddało hołd swojemu przyjacielowi i wokaliście Keithowi Flintowi. Wszystko dlatego, że 17 września 2019 roku artysta obchodziłby swoje 50. urodziny. 

The Prodigy składa hołd Keithowi Flintowi

Pionierski zespół z Wielkiej Brytanii pokazał zdjęcia wokalisty z różnych czasów działalności zespołu, a także dołączył krótkie życzenia kierowane w stronę Flinta. Słowa zostały podpisane inicjałami L&M, co oznacza oczywiście imiona pozostałych członków The Prodigy, Liama Howletta i Maxima. Zobaczcie piękny hołd przygotowany przez przyjaciół Keitha Flinta:

Wszystkiego najlepszego Flinty! Nie ma dnia, podczas którego byśmy o tobie nie myśleli. Brakuje nam ciebie, bracie. Rozwal dach gdziekolwiek jesteś, matkoj*bco!

Przeczytaj także

Zmarły wokalista został znaleziony w marcu 2019 roku w swoim własnym domu w Essex. Według opublikowanej po śmierci autopsji, w organizmie Keitha Flinta znaleziono kokainę, alkohol oraz kodeinę. Przyczyną śmierci Flinta było powieszenie.

Zobacz także: The Prodigy podbija listy przebojów po śmierci Keitha Flinta

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.