Thom Yorke o Billie Eilish: Jest jedyną osobą, która robi obecnie coś ciekawego

01.08.2019 15:09
Thom Yorke o Billie Eilish|undefined Fot. . shutterstock.com

Brian Marquis, menadżer Billie Eilish, rozmawiał z magazynem Rolling Stone, w którym opowiedział o spotkaniu wokalistki z frontmanem Radiohead.

Komplementy pod kątem Billie Eilish sypią się nieustannie. Coraz więcej artystów docenia młodą wokalistkę, która albumem "When We All Fall Asleep, Where Do We Go?" podbiła serca masy osób. Okazuje się, że fanami jej twórczości są również muzycy rockowi. Do tego grona zaliczał się dotychczas m.in. Dave Grohl. Teraz do frontmana Foo Fighters dołączył Thom Yorke.

Thom Yorke wypowiedział się na temat Billie Eilish

Okazało się, że artysta spotkał wokalistkę po jej koncercie, na który wybrał się ze swoją córką. Mówił o tym w wywiadzie dla magazynu "The Times":

[...] Bardzo lubię Billie Eilish. Robi swoje i nikt nie mówi jej, co ma robić.
Przeczytaj także

Brian, tour menadżer Eilish opowiadał, że Yorke zachowywał się tak, jak podejrzewał. Podobno był bardzo niespokojny. Według Marquisa, Thom podszedł do wokalistki i wymamrotał:

Jesteś jedyną osobą, która robi obecnie coś ciekawego...

Wcześniejsze słowa uznania wokalistka usłyszała już od Dave'a Grohla, który powiedział, że muzyka młodej artystki jest autentyczna. Muzyk stwierdził nawet, że to, co robi Eilish można nazwać rock n' rollem i kiedy słyszy jej numery nie martwi się o to, że rock może umrzeć. Zgadzacie się z Thomem i Grohlem?

Zobacz także: Dave Grohl o Billie Eilish: "Dzięki niej wierzę, że rock nie umrze

Karolina Woźniak Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.