Tides From Nebula zaprezentował 1. singiel z albumu „Safehaven”

Aleksandra Degórska
11.03.2016 11:20
Tides From Nebula zaprezentował 1. singiel z albumu „Safehaven” Fot. materiały prasowe

Zespół opublikował nagranie z nadchodzącej płyty. Posłuchajcie, jak brzmi „We Are The Mirror”.

Premiera nowego wydawnictwa kapeli zbliża się wielkimi krokami. Już 6 maja 2016 roku ukaże się 4. płyta zespołu zatytułowana „Safehaven”, która będzie następcą albumu „Eternal Movement” z 2013 roku. Za miksowanie najnowszego materiału odpowiedzialny jest Forrester Savell. 

Nadchodzące wydawnictwo Tides From Nebula zawierać będzie osiem utworów, z czego na pierwszy singiel wybrano utwór „We Are The Mirror”.

Posłuchajcie, jak prezentuje się ten numer:

Zespół podjął wyzwanie samodzielnej produkcji nowego albumu i zdradził co nieco odnośnie „Safehaven”:

Proces jego powstawania był bardzo spontaniczny, bliższy temu z debiutu. Płyta jest jednak mroczniejsza i odważniejsza. Czujemy, że słychać, że nie jesteśmy już debiutantami.

Ruszyła już przedpremierowa sprzedaż albumu. Wielbiciele zespołu mogą sprawić sobie zestaw zawierający krążek CD, koszulkę oraz autografy muzyków w cenie 60 złotych. Po 6 maja 2016 dostępny będzie również sam T-shirt.

Początkowo wersja z winylem, CD w kopercie i koszulką była dostępna w wersji zagranicznej, ale z powodu dużego zainteresowania kapela postanowiła umożliwić kupno tego zestawu również polskim fanom:

Tides From Nebula zaplanował europejską trasę koncertową, która startuje 5 maja 2016 roku w Zottegem w Belgii w ramach Dunk!Festival. Kapela intensywnie trenuje przed występami, by zaprezentować się w jak najlepszej formie:

Zespół zamierza zagrać również w Polsce w listopadzie oraz grudniu 2016, ale na razie nie są znane szczegóły na ten temat. Fani muszą więc cierpliwie odliczać dni do premiery płyty, jak również czekać na ogłoszenie koncertów w naszym kraju.

Jak Wam się podoba nowy singiel Tides From Nebula?

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.