Tomasz Komenda zareagował na utwór, który zadedykował mu Kazik [WIDEO]

13.08.2020 15:05
Tomasz Komenda|undefined Fot. JACEK DOMINSKI/REPORTER

Kazik Staszewski skomponował utwór do filmu o Tomaszu Komendzie. Bohater produkcji w poruszający sposób zareagował na dedykację muzyka.

Kazik Staszewski ponownie nie schodzi z ust mediów. Niedawno nagrał głośny utwór "Twój ból jest lepszy niż mój", który wywołał ogromne kontrowersje. Teraz muzyk stworzył kompozycję do filmu Jana Holoubka "25 lat niewinności".

Tomasz Komenda zareagował na utwór Kazika

Produkcja "25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy" trafi do kin 18 września tego roku. Film będzie opowiadał o prawdziwej historii chłopaka, który został bezpodstawnie oskarżony o brutalne morderstwo i spędził w więzieniu długie lata młodości.

Przeczytaj także

Utwór Kazika cieszy się ogromną popularnością, a film jest jedną z najniecierpliwiej oczekiwanych premier tego roku. Staszewski wyraźnie przejęty historią zadedykował utwór w materiale TVN-u słowami:

Chciałem się zwrócić do Tomka Komendy osobiście. Twoja historia jest absolutnie, totalnie dramatyczna, taka, że brak mi słów. Jak ty to wszystko zniosłeś, przeżyłeś. Staję przed tobą w pełnej pokory postawie i mam nadzieję, że uścisnę ci twoją prawicę.

Na nagraniu widać także Tomasza, który z ogromnym wzruszeniem i przejęciem obejrzał nagranie od Kazika. Wielokrotnie powtórzył, że nie wie, co powiedzieć i był wyraźnie pod wielkim wrażeniem tej niespodzianki.

Przeczytaj także
Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.