Travis Barker nagrał utwór z Yungblud i Halsey. Zobacz klip do "11 Minutes"

Aleksandra Degórska
25.02.2019 17:05
Travis Barker nagrał utwór z Yungblud i Halsey. Zobacz klip do "11 Minutes" Fot. materiały prasowe

Perkusista Blink 182 połączył siły z młodym pokoleniem. Sprawdźcie, co z tego wyszło!

Yungblud, czyli Dominic Harrison, to brytyjski młody muzyk, który namieszał sporo w rockowym środowisku. Multiinstrumentalista z Yorkshire sięgnął po gitarę jeszcze w wieku dwóch lat, a za swoje inspiracje podaje The Clash czy Arctic Monkeys. Yungblud wydał debiutancki album "21st Century Liability" w 2018 roku i artysta już może pochwalić się 90 mln streamów w serwisach cyfrowych oraz występami na najważniejszych festiwalach.

Yungblud, Halsey i Travis Barker we wspólnym utworze "11 Minutes"

Muzyk nie zwalnia tempa i właśnie opublikował teledysk do nowej piosenki "11 Minutes", który Yungblud nagrał ze swoją dziewczyną Halsey oraz Travisem Barkeremz Blink 182.

Przeczytaj także

Za reżyserię odpowiada Colin Tilley. Klip przedstawia emocjonalne etapy żalu i straty, o czym wspomniał Yungblud:

Nie zdajemy sobie sprawy, jak bardzo czegoś potrzebujemy dopóki nie zostanie nam to odebrane. Skupiamy się na innych rzeczach, zastanawiamy o tym, co będzie, w związku z czym nie dostrzegamy, co jest teraz, przed naszymi oczami.

W teledysku wystąpił również Travis Barker:

Za produkcję „11 Minutes” odpowiadają Matt Schwartz (Cold War Kids, Kylie Minogue), Zakk Cervini (Good Charlotte, Mayday Parade) i Chris Greatti (Grimes, Black Veil Brides). Jeżeli Yungblud przypadł Wam do gustu to zapoznajcie się również z singlem "Loner".

Natomiast nagrany z Charlotte Lawrence, amerykańską piosenkarką i modelką, utwór "Falling Skies" został wykorzystany do ścieżki dźwiękowej jednego z najpopularniejszych seriali Netflixa - "Trzynaście powodów".

Yungblud na koncercie w Polsce w 2019

Muzyk zapowiedział już kolejny koncert w naszym kraju. Tym razem Yungblud zagra 5 listopada 2019 w warszawskim klubie Proxima.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.