Trent Reznor i Atticus Ross stworzyli album dla gwiazdy popu. Posłuchajcie nowego krążka

27.08.2021 15:04
Trent Reznor i Atticus Ross stworzyli album dla gwiazdy popu. Posłuchajcie nowego krążka Fot. Los Angeles Times / Polaris/East News

Reznor i Ross w tym roku zdążyli dostać już Oscara za muzykę do filmu animowanego, a teraz mają szansę na debiut na szczycie listy sprzedaży Billboard za sprawą krążka "If I Can’t Have Love, I Want Power" Halsey.

Trent Reznor i Atticus Ross wyprodukowali album dla Halsey

Halsey wydała 27 sierpnia 2021 roku swój czwarty album zatytułowany "If I Can’t Have Love, I Want Power", który wyszedł nakładem wytwórni Capitol Records. Niżej znajdziecie linki do odsłuchu krążka.

Polecamy

Pewnie się zastanawiacie, czemu zatem piszemy o nowym albumie gwiazdki pop. Ano temu, że producentami tego krążka są Trent Reznor i Atticus Ross z Nine Inch Nails, a sama płyta jest bardziej rockowa, niż popowa. Artystka zdecydowała również, że przed albumem nie wyda żadnego singla, a całość ma być słuchana od deski do deski.

I chociaż sama tracklista nie zawiera żadnych wyszczególnionych gości specjalnych, to tych wcale nie zabrakło. Wśród nich znaleźli się Dave Grohl, Lindsey Buckingham z Fleetwood Mac, Dave Sitek z TV on the Radio, czy Jack Dangers z Meat Beat Manifesto, którzy użyczają się instrumentalnie na "If I Can't Have Love, I Want Power". 

Sama Halsey tłumaczyła w czerwcu 2021 roku na Instagramie, że to album koncepcyjny - stąd m.in. decyzja o tym, by nie wydawać żadnego singla:

To koncepcyjny album o szczęściu i horrorach ciąży oraz porodu. Zależało mi na tym, by okładka krążka zawierała moje odczucia do moich ostatnich podróży. Ta dwubiegunowość - z jednej strony Matka Boska, z drugiej k*rwa. Koncept tego, że moje ciało może być jednocześnie obiektem pożądania oraz miejscem schronienia dla dziecka. Moje ciało było w posiadaniu świata na wiele różnych sposobów przez ostatnich kilka lat, a teraz nareszcie jestem w stanie je odebrać, przywracając sobie godność i siłę jako człowiek.
Polecamy

Poniżej możecie zobaczyć wideo z tekstem do otwierającego krążek kawałka "The Tradition". Album znajdziecie natomiast pod tym linkiem.

Tak prezentuje się tracklista krążka "If I Can’t Have Love, I Want Power":

 1. The Tradition
 2. Bells in Santa Fe
 3. Easier than Lying
 4. Lilith
 5. Girl is a Gun
 6. You asked for this
 7. Darling
 8. 1121
 9. honey
 10. Whispers
 11. I am not a woman, I’m a god
 12. The Lighthouse
 13. Ya’aburnee
Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.