Trent Reznor udostępnił kolejną część soundtracku "Watchmen" [AUDIO]

27.11.2019 13:16
Trent Reznor|undefined Fot. Retna/Photoshot/REPORTER/East News

Na Spotify i innych platformach streamingowych pojawiła się druga część ścieżki dźwiękowej Trenta Reznora do serialu HBO "Watchmen". Poprzednia odsłona soundtracku była ciepło przyjęta. Czy "Vol. 2" jej dorówna?

Niedługo po premierze serialu "Watchmen", Trent Reznor i Atticus Ross zapowiedzieli, że towarzyszący mu soundtrack pojawi się w 3 partiach. Pierwszą z nich mogliśmy usłyszeć w połowie listopada, a teraz doczekaliśmy się drugiej odsłony, którą możemy już odsłuchać na wszystkich platformach streamingowych.

Watchmen - Reznor i Ross wydali kolejną część soundtracku 

Najnowszy album zawiera 13 utworów, a fizyczne kopie pierwszych dwóch części soundtracku są już dostępne. W oficjalnym oświadczeniu prasowym możemy natomiast przeczytać, że w opakowaniu znajdziemy "ilustracje i opisy przedstawiające kulturę Ameryki ze świata Watchmen, które pokazują ciekawe szczegóły dotyczące mitologii i zagadek tamtejszego świata". Oto jeden z najlepszych utworów z pierwszego woluminu soundtracku "Watchmen", czyli "NUN WITH A MOTHERFUCKING GUN":

Przeczytaj także

Reznor niedawno udzielił wywiadu Billboardowi, w którym wytłumaczył decyzję podzielenia soundtracku na 3 części:

Wydaje mi się, że wydawanie godzinnego albo półtorej godzinnego albumu jest obecnie głupie - to proszenie słuchaczy o zbyt dużo. Więc podzieliliśmy to na mniejsze części. To było trochę takie "watchmenowe". To dobry sposób na połączenie muzyki i fabuły.

Ostatnia część soundtracku do "Watchmen" zadebiutuje już 16 grudnia 2019 roku.

Zobacz także: Twórca "Watchmen", Alan Moore twierdzi, że superbohaterowie są "żenujący"

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.