"Twój Stróż" - wokalista Nocnego Kochanka w piosence inspirowanej twórczością Jakuba Ćwieka

14.11.2019 12:02
Foto: materiały prasowe wydawnictwo SQN |undefined Fot. materiały prasowe wydawnictwo SQN

13 listopada ukazała się kolejna powieść autorstwa Jakuba Ćwieka. Z tej okazji Krzysiek Sokołowski i Ballbreaker zaprezentowali inspirowany nią utwór.

Jakub Ćwiek to uzdolniony polski autor, który zasłynął dzięki serii książek "Kłamca", opowiadającej o perypetiach asgardzkiego boga Lokiego. 13 listopada 2019 roku zadebiutował 6. tom z serii, zatytułowany "Stróże. Brudnopis Boga". Z tej właśnie okazji ukazał się utwór nawiązujący do powieści.

"Twój Stróż" - wokalista Nocnego Kochanka w piosence inspirowanej twórczością Jakuba Ćwieka

"Twój Stróż" to wspólny utwór wokalisty Nocnego Kochanka i zespołu Ballbreaker. Ukazał się tego samego dnia, co książka i prezentuje się następująco:

Przeczytaj także

Nie jest to pierwszy raz, gdy Krzysiek Sokołowski pomaga Jakubowi Ćwiekowi w promocji jego twórczości. Zarówno Sokołowski, jak i jeden z członków Ballbreaker należeli niegdyś do grupy Exlibris. W 2015 roku zespół zagrał koncert, podczas którego odbyło się spotkanie z Jakubem Ćwiekiem, a uczestnicy mieli okazję podyskutować z autorem o jego kultowych dziełach.

Zobacz też: Nocny kochanek - jesienna odsłona Trasy w Ciemność [GDZIE, KIEDY]

Natalia Nowecka|undefined
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.