Twój tatuaż może ozdobić płytę Sepultury!

Magda Słomka
10.03.2015 15:35
Twój tatuaż może ozdobić płytę Sepultury! Fot. facebook.com

Brazylijczycy przygotowali nową piosenkę z okazji 30. rocznicy istnienia kapeli. Każdy z Was może stać się bohaterem okładki wydawnictwa. Jak to zrobić?

Rok 2014 był szczególnym czasem dla muzyków z zespołu Sepultura, oznaczał bowiem 30-lecie kariery kapeli. Brazylijczycy postanowili uczcić urodziny wydając książkę „Relentless: Thirty Years Of Sepultura”, czyli pierwszą pełną biografię grupy. Lektura ukazała się w Polsce 8 października 2014 roku pod nazwą „Sepultura – Brazylijska Furia”.

Zespół najwyraźniej jeszcze nie przestał świętować. Okazuje się, że artyści mają dla fanów kolejną urodzinową niespodziankę i postanowili z tej okazji wydać nowy kawałek!

Napisaliśmy numer wyrażający szacunek i miłość, którymi darzymy wszystkich naszych fanów. Wsparcie, jakie otrzymaliśmy od nich na przestrzeni tych 30 lat, robi wielkie wrażenie. Żaden zespół nie ma tak wspaniałych wielbicieli, jak my. Robimy to, co robimy, właśnie ze względu na was! Jesteśmy jedną wielką rodziną i dziękujemy wam za to! Potrzebujemy waszej pomocy kolejny raz!

O co chodzi? Jeśli ktoś z Was ma na ciele tatuaż z logo zespołu, może on się stać głównym elementem okładki nowego wydawnictwa Sepultury! Zdjęcia Waszych kończyn, korpusów i innych możecie przesyłać na adres ink@sepultura30years.com. Macie czas do 17 marca 2015 roku.

O nowym kawałku zespołu wiemy jeszcze tylko tyle, że będzie miał, w połączeniu z powyższą informacją, dość oczywisty tytuł: „Under My Skin”.

Macie już „Sepulturową” dziarę czy właśnie umawiacie wizytę u tatuażysty? :)

Magda Słomka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.