Twórcy "Rocketman" idealnie odtworzyli klip do "I'm Still Standing" [WIDEO]

23.07.2019 11:14
Rocketman Elton John|undefined Fot. kadr z wideo

W jednym wideo porównano oryginalny teledysk Eltona Johna ze sceną z filmu, w której to Taron Egerton odtworzył słynny klip.

W filmie "Rocketman" poznajemy Eltona Johna na chwilę przed przełomem w jego karierze. „Rocketman” to niezwykła podróż przez życie artysty – od nieśmiałego geniusza pianina Reginalda Dwighta po absolutną międzynarodową megagwiazdę popu, znaną jako Elton John. Główną rolę zagrał Taron Egerton, który okazał się być świetnym wokalistą.

Twórcy "Rocketman" idealnie odtworzyli klip do "I'm Still Standing" [WIDEO]

Producent Giles Martin zadbał, by piosenki Eltona Johna idealnie współgrały z narracją filmową. Przeobraził "Saturday Night’s Alright for Fighting" w utwór dla kilku solistów, a "I Want Love" towarzyszy scenie konfliktu związanej z rodzinnym obiadem u rodziny wokalisty. Nie zabrakło też wielkiego hitu "I’m Still Standing" z 1983. Piosenka pochodzi z albumu "Too Low for Zero" i stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych kompozycji Eltona Johna. Klip powstał we Francji i został odwzorowany pod koniec filmu "Rocketman". Ktoś postanowił porównać oryginalny klip ze sceną z filmu i okazało się, ze twórcy dołożyli starań, by wiernie odtworzyć słynny teledysk.

Przeczytaj także

Nagrania piosenek do filmu odbyły się w latach 2017-2019 w Abbey Road Studios i AIR Studios w Londynie. Na potrzeby filmu "Rocketman" powstała zupełnie nowa kompozycja "(I’m Gonna) Love Me Again", w której obok Eltona Johna zaśpiewał Taron Egerton.

Zobacz także: Elton John i twórcy "Rocketmana" skrytykowali Rosję za cenzurę gejowskich scen

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.