U Slipknota idzie nowe

Urszula Drabińska
18.09.2014 12:47
U Slipknota idzie nowe

21 października, po 6 latach przerwy, ukaże się nowy album „.5: The Gray Chapter”. Slipknot w drugim klipie promujący tę płytę „The Devil In I” ujawnia nowe maski.

Nowy klip, nowe maski…

Tymczasem po sieci krąży już drugi teledysk promujący album – „The Devil In I”. Muzycy ujawnili w nim nowe maski.

Taylor opowiada o swojej:  

Moja maska jest odzwierciedleniem tego, co się we mnie dzieje duchowo, emocjonalnie i artystycznie. Ludzie zrozumieją wszystko kiedy zobaczą nowy klip – rozwali im łeb.

... i nowy skład Slipknota w „The Devil In I”

W teledysku dwie takie same maski noszą nowi członkowie zespołu: basista i perkusista.

Zamiast próbować znaleźć coś indywidualnego, zaprojektowaliśmy – no, Klown [perkusista] zaprojektował maskę, którą będą nosić bębniarza i basista. Z jednej strony mają maskę, ale jednocześnie nie są to spersonalizowane maski, których używamy w zespole. (…) Tak zdecydowaliśmy, takie maski będą nosić na scenie.

Fanom nie przeszkodziło to w rozszyfrowaniu składu zespołu. Basistę rozpoznali po dziarach na dłoni. Okazał się nim być Alessandro Vman” Venturella, członek zespołów Cry For Silence i Krokodyl oraz techniczny Architects i Mastodona.

Na bębnach gra prawdopodobnie Jay Weinberg, perkusista (podobnie jak jego ojciec, Max) Bruce’a Springsteena.

.5: The Gray Chapter” Slipknot wypuści 21 października. Płyta zawiera szesnaście utworów, w tym dwa bonusowe. Chwilę później zespół ruszy w trasę promującą długo wyczekiwany album. Koncertować będzie razem z Kornem i King 810.

Urszula Drabińska Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.