Uliczni muzycy brzmią jak Lennon i McCartney. Czy będą drugim The Beatles?

Aleksandra Degórska
27.02.2018 15:45
Uliczni grajkowie wykonują The Beatles|undefined Fot. kadr z wideo

To wideo robi naprawdę furorę, bo gitarzyści naprawdę brzmią jak słynni muzycy The Beatles. Na Was to nagranie również zrobi spore wrażenie.

Muzyków możesz znaleźć na każdym kroku - ilu to ulicznych grajków minąłeś dzisiaj? Artyści po prostu decydują się na takie występy, żeby pokazać innym na co ich stać i zarobić parę groszy. Okazuje się, że niektórzy reprezentują wysoki poziom i śmiało mogliby pomyśleć o międzynarodowej karierze.

Tak jak chociażby ci grajkowie, którzy stają się coraz bardziej popularni w internecie. Dlaczego? Bo brzmią jak muzycy The Beatles - odpalcie to nagranie, zamknijcie oczy i przekonacie się na własne uszy, że słyszycie wokale znane z The Beatles.

Dwóch muzyków z Blac Rabbit posiada łudząco podobne głosy do Paula McCartneya oraz Johna Lennona - te współbrzmienie jest bardzo trudne do podrobienia. Ulicznym muzykom wystarczyły tylko gitara i bas, żeby wyczarować świetny cover Eight Days A Weekz płyty „Beatles for Sale”.

Nie sposób nie zwrócić uwagi na tych muzyków - podobieństwo jest naprawdę łudzące. Jeżeli chcecie obejrzeć jeszcze inne nagrania pokazujące utalentowanych ulicznych grajków, to polecamy również wideo ze stacji metra w Nowym Jorku, gdzie muzyk wykonał cover Toola, jak również cover „The Trooper” Iron Maiden w wykonaniu rockowego saksofonisty.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.