Utwór KISS zagrany przez 270 muzyków [WIDEO]

01.07.2019 11:55
Fot. . kadr z wideo

Czy wyobrażaliście sobie usłyszeć "I Was Made For Loving You" w wykonaniu prawie 300 muzyków? Jeśli tak, teraz macie taką okazję. Do sieci trafiło wideo, na którym artyści wykonują popularną piosenkę KISS.

Wszystko dzięki rosyjskiej grupie ROCKNMOB, która już nie raz pokazała na co ich stać. Członkowie co jakiś czas spotykają się i wspólnie wykonują piosenki Nirvany, Metalliki, Green Day i Linkin Park. Tym razem padło na zespół KISS. Muzycy postanowili zagrać "I Was Made For Loving You" i trzeba przyznać, że wyszło im to na prawdę dobrze. 

"I Was Made For Loving You" w wykonaniu 270 muzyków

Oficjalne nagranie udostępnił Paul Stanley na profilu na Twitterze. Wideo opatrzył opisem: "Czy to nie jest świetne?!?!". Na nagraniu widzimy instrumentalistów w każdym wieku. Każdy z artystów ewidentnie cieszy się z możliwości udziału w takim wydarzeniu. Jak zatem brzmi "I Was Made For Loving You" w wykonaniu 270 muzyków? 

Przeczytaj także

ROCKNMOB powstał po tym, jak kilku obecnych członków zauważyło w sieci nagranie, na którym muzycy we Włoszech wykonują utwór Foo Fighters "Learn To Fly". Członkowie rosyjskiej grupy przyznali, że byli zaskoczeni takim widokiem i sami postanowili założyć taki zespół. 

Zobacz także: Zobacz oficjalny klip z wykonania „Smells Like Teen Spirit” przez 1200 muzyków

Karolina Woźniak Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.