W ukraińskim zoo stanął pomnik Toma Arayi

Robert Skowronski
01.06.2017 09:53
|north Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

Wokalista Slayera doczekał się nietypowego hołdu od naszych wschodnich sąsiadów. Zobaczcie jak wygląda posąg muzyka.

Fani metalu to przyjaźni ludzie i tak jak ich idole ze Slayera kochają zwierzęta - pewnie to stwierdzenie nie dotyczy każdego, ale przyjmijmy uogólnioną wersję. Doszło do połączenia thrash metalu i wszelkiej maści zwierzaków z całego świata. Ale jak to? Tak to, bo w ukraińskim zoo stanął pomnik z wizerunkiem Toma Arayi.

Rzeźbę znajdziecie w ogrodzie zoologicznym mieszczącym się w mieście Demidiv. Stanęła tam ona 28 maja 2017 roku. Dlaczego? Pytanie pozostaje bez odpowiedzi, ale to wciąż pomnik Toma Arayi w zoo i to z wielkim logo Slayera oraz wyrytym cytatem z „Dead Skin Mask”:

In the depths of a mind insane, Fantasy and reality are the same.

Posąg powstawał przez miesiąc, a jego odsłonięciu towarzyszyło ogłoszenie tego, że w zasobach zoo pojawiło się ponad 100 nowych gatunków ptaków oraz wiele innych dzikich zwierząt.

Zobaczcie zdjęcia przedstawiające atrakcję dla fanów Slayera na Ukrainie:

Drodzy przyjaciele,

w końcu zakończyliśmy dyskusje oraz modyfikacje i możemy ogłosić, że posąg Toma Arayi w naszym zoo został ukończony i wystawiony waszemu krytycznemu spojrzeniu. Trudno oddać to, jak ciężko było tego dokonać i jak wiele rozmawialiśmy na temat dokładności, powiedzmy, ukształtowania brody i gitary Toma. Rezultat mam zamiar opublikować na oficjalnej stronie Toma, słyszałem, że właśnie wrócił z Chile i odpoczywa przed europejską trasą - może do nas wpadnie. Przynajmniej Sandra Araya (jego żona) powiedziała mi, że posąg jej się podoba. Cieszę się, że Ukraina zwróciła uwagę na całą armię (miliony) fanów Slayera i Toma.

Ukraińskie XII Months zoo jest otwarte 356 dni w roku. Właściciele chwalą się, że ogród wyposażony jest w letnie oraz zimowe wybiegi dla zwierząt, dla których komponowana jest zrównoważona dieta, aby zaspokoić potrzeby każdego mieszkańca zoo. Panuje tu wysoka jakość pracy całego zespołu.

 

Robert Skowronski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.