W ukraińskim zoo stanął pomnik Toma Arayi

Robert Skowronski
01.06.2017 09:53
|north Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

Wokalista Slayera doczekał się nietypowego hołdu od naszych wschodnich sąsiadów. Zobaczcie jak wygląda posąg muzyka.

Fani metalu to przyjaźni ludzie i tak jak ich idole ze Slayera kochają zwierzęta - pewnie to stwierdzenie nie dotyczy każdego, ale przyjmijmy uogólnioną wersję. Doszło do połączenia thrash metalu i wszelkiej maści zwierzaków z całego świata. Ale jak to? Tak to, bo w ukraińskim zoo stanął pomnik z wizerunkiem Toma Arayi.

Rzeźbę znajdziecie w ogrodzie zoologicznym mieszczącym się w mieście Demidiv. Stanęła tam ona 28 maja 2017 roku. Dlaczego? Pytanie pozostaje bez odpowiedzi, ale to wciąż pomnik Toma Arayi w zoo i to z wielkim logo Slayera oraz wyrytym cytatem z „Dead Skin Mask”:

In the depths of a mind insane, Fantasy and reality are the same.

Posąg powstawał przez miesiąc, a jego odsłonięciu towarzyszyło ogłoszenie tego, że w zasobach zoo pojawiło się ponad 100 nowych gatunków ptaków oraz wiele innych dzikich zwierząt.

Zobaczcie zdjęcia przedstawiające atrakcję dla fanów Slayera na Ukrainie:

Drodzy przyjaciele,

w końcu zakończyliśmy dyskusje oraz modyfikacje i możemy ogłosić, że posąg Toma Arayi w naszym zoo został ukończony i wystawiony waszemu krytycznemu spojrzeniu. Trudno oddać to, jak ciężko było tego dokonać i jak wiele rozmawialiśmy na temat dokładności, powiedzmy, ukształtowania brody i gitary Toma. Rezultat mam zamiar opublikować na oficjalnej stronie Toma, słyszałem, że właśnie wrócił z Chile i odpoczywa przed europejską trasą - może do nas wpadnie. Przynajmniej Sandra Araya (jego żona) powiedziała mi, że posąg jej się podoba. Cieszę się, że Ukraina zwróciła uwagę na całą armię (miliony) fanów Slayera i Toma.

Ukraińskie XII Months zoo jest otwarte 356 dni w roku. Właściciele chwalą się, że ogród wyposażony jest w letnie oraz zimowe wybiegi dla zwierząt, dla których komponowana jest zrównoważona dieta, aby zaspokoić potrzeby każdego mieszkańca zoo. Panuje tu wysoka jakość pracy całego zespołu.

 

Robert Skowronski Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.