Weezer doprowadził Dave'a Grohla do łez. Zespół zagrał "Lithium" Nirvany [WIDEO]

30.09.2019 10:28
Weezer|undefined Fot. . shutterstock.com

W trakcie koncertu na festiwalu Rock in Rio zespół Weezer zagrał słynny utwór Nirvany. Reakcji Dave'a Grohla nikt się nie spodziewał.

W sobotę, 28 września 2019 roku Weezer zagrał na głównej scenie na brazylijskim festiwalu Rock in Rio. Pod koniec występu założyciel kapeli, Rivers Cuomo krzyknął do tłumu, że grupa zamierza zagrać piosenkę starego zespołu Dave'a Grohla. Po chwili ze sceny wybrzmiały dźwięki "Lithium" a tłum po prostu zwariował.

Weezer doprowadził Dave'a Grohla do łez. Zespół zagrał "Lithium" Nirvany [WIDEO]

Kiedy Foo Fighters wszedł na scenę, Grohl zadedykował piosenkę "Big Me" Weezerowi:

Pamiętam pierwszy raz, kiedy przyjechałem na festiwal. Miałem wtedy 23 lata [...]. To był pierwszy raz, kiedy Nirvana zagrała przed tak ogromną publicznością. To był wielki koncert. Wiecie co? Tej nocy zadedykuję tę piosenkę Weezerowi. Byłem za kulisami, kiedy usłyszałem, że Weezer gra "Lithium". Będę z Wami szczery, wzruszyłem się. Naprawdę. Tęsknię za graniem tej piosenki...

Przeczytaj także

Wykonanie Weezera możecie zobaczyć poniżej:

Weezer ogłosił nowe wydawnictwo. "Van Weezer" ujrzy światło dzienne w maju 2020 roku. Miesiąc później kapela wyruszy na trasę z Green Day i Fall Out Boy. Grupy zawitają również do Europy. Pierwszy koncert odbędzie się 13 czerwca 2020 roku w Paryżu.

Zobacz także: Polski Marsz Równości w najnowszym teledysku Green Day [WIDEO]

Karolina Woźniak Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.