Wojciech Mann skrytykował Patrycję Markowską za cover "Layli". Internauci: "Torturowała Claptona" [WIDEO]

18.08.2022 12:16
Patrycja Markowska Fot. Piotr Matusewicz/East News

Zobaczcie występ Patrycji Markowskiej i sami oceńcie, jak wypadł jej występ na Top of the Top w Sopocie.

Patrycja Markowska poszła w ślady ojca i również zajęła się muzyką. Na swoim koncie ma 8 studyjnych płyt oraz jedną nagraną wspólnie z Grzegorzem Markowskim zatytułowaną "Droga". Wokalistka ostatnio zaprezentowała się na koncercie Top of the Top w Sopocie, gdzie wykonała cover Erica Claptona "Layla". Wojciech Mann skrytykował ten występ, a pod jego wpisem na Facebooku posypały się komentarze widzów, którzy nie pozostawili na Markowskiej suchej nitki.

Polecamy

Wojciech Mann skrytykował Patrycję Markowską za cover "Layli". Internauci: "Torturowała Claptona" [WIDEO]

Wojciech Mann podsumował koncert Top of the Top na swoim profilu na Facebooku. Wysoko ocenił występ Teatru Muzycznego w Poznaniu, który wykonał piosenkę Grzegorza Ciechowskiego "Będzie Plan", za to nie spodobał mu się występ Patrycji Markowskiej. Według Manna wokalistka zmasakrowała "Laylę" Claptona.

Oceńcie sami występ Patrycji Markowskiej:

Pod postem Manna pojawiło się sporo komentarzy dotyczących występów na festiwalu. Wielu osobom występ Patrycji Markowskiej się nie spodobał, pojawiły się komentarze w stylu:

Czy Clapton nie powinien pozwać p. Markowskiej?
Zgadzam się. Markowska kompletnie polozyła swòj cały występ. Muzycznie, graniczne I stylistycznie. A Claptona torturowała. Coś ktoś zawalił po rampie.
Oj tam zaraz zmasakrowanie. Może i kiepsko było zaśpiewane ale za to angielski był kompletnie zły..

Oczywiście pojawiły się również odmienne opinie, jak również krytyka w stronę występów m.in. Lady Pank czy Kayah. Wielu internautów za to chwaliło sobie występ Kuby Banacha.

Polecamy
Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.