Wokalista Alice In Chains zaprezentował wideo do utworu z debiutanckiej solowej płyty

Joanna Chojnacka
23.07.2019 14:50
William DuVall |undefined Fot. kadr z wideo

Wokalista i gitarzysta Alice In Chains, William DuVall wkrótce wyda swój pierwszy album solowy. Muzyk zaprezentował singiel promujący płytę.

4 pażdziernika 2019 roku światło dzienne ujrzy debiutancki album wokalisty i gitarzysty Alice In Chains, Williama DuValla. Muzyk wyda płytę "One Alone" za pośrednictwem DVL Recordings

William DuVall z klipem do “Til the Light Guides Me Home”

Muzyk zapowiedział, że jego autorski materiał będzie w całości akustyczny. Utwory będą inspirowane miłością i otoczy je intymny klimat, co ma sprzyjać przede wszystkim planowanym przez wokalistę kameralnym koncertom.

Po trzech albumach i licznych światowych trasach z Alice In Chains czułem potrzebę powrotu do korzeni. To album nagrany na jeden głos i jedną gitarę. Odsłania to, kim jestem jako gitarzysta, piosenkarz i autor tekstów.

Przeczytaj także

21 lipca 2019 roku muzyk wydał pierwszy singiel z nadchodzącego krążka. "'Til The Light Guides Me Home" doczekał się także klipu, który idealnie współgra z muzyką. Jest prosty i nie odwraca uwagi od muzyki i przekazu wokalisty. 

William DuVall "One Alone" - Tracklista

 1. ‘Til The Light Guides Me Home
 2. The Veil Of All My Fears
 3. The 3 Wishes
 4. Strung Out On A Dream
 5. White Hot
 6. Still Got A Hold On My Heart
 7. Smoke And Mirrors
 8. So Cruel
 9. Chains Around My Heart
 10. Keep Driving Me Away
 11. No Need To Wonder

Zobacz też: Podczas koncertu Alice In Chains zapłonął stołek perkusisty 

Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.