Wokalista operowy wcielał się w Janusza Panasewicza z Lady Pank w nowym odcinku "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"

12.09.2022 15:01
Wokalista operowy wcielał się w Janusza Panasewicza z Lady Pank w nowym odcinku "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" Fot. VIPHOTO/East News

Nowy sezon "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" ruszył pełną parą i w nowym odcinku mieliśmy okazję zobaczyć rockowy występ Roberta Szpregiela, operowego wokalisty.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo - zobaczcie Roberta Szpregiela śpiewającego Lady Pank

Za nami kolejny odcinek programu ''Twoja Twarz Brzmi Znajomo''. W najnowszej edycji talent show sporo rockowych akcentów - uczestnicy co rusz udają gwiazdy mocniejszych brzmień z różnym skutkiem, jak np. Ewa Błachnio, która wystąpiła niedawno jako Agnieszka Chylińska. 

Polecamy

Tym razem w rockowej wersji mogliśmy zobaczyć Roberta Szpregiela, który musiał zmierzyć się z przebojem "Tańcz, głupia tańcz" z repertuaru Lady Pank.

Tak występ Szpregiela skomentowała jedna z jurorek, Katarzyna Skrzynecka: 

Było bardzo blisko Janusza, i osobowościowo i wokalnie. Nie wystawałeś absolutnie, a wiem, że dla Ciebie, będąc tak daleko od muzyki rockowej, to jest Mount Everest do zdobycia. A dzisiaj udało ci się go zdobyć. Gratuluję.

Zdaniem Michała Wiśniewskiego:

Generalnie to był taki wykon, że nie dało się do niczego przyczepić, bo wizualnie zrobili cię na medal i wokal był naprawdę bardzo dobrze odwzorowany.

Polecamy

Drugi odcinek wygrał Janusz Radek, przekazując 10 tysięcy złotych na Fundację Anny Dymnej "Mimo Wszystko". Wokalista stał się w epizodzie Sławą Przybylską i wykonał utwór "Uliczka w Barcelonie".

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.