Za kulisami z Arctic Monkeys

Magda Słomka
29.12.2014 15:27
Za kulisami z Arctic Monkeys Fot. arcticmonkeys.com

Kto nie jest ciekawy tego co robią muzycy rockowi, gdy fani nie patrzą? Brytyjski zespół udostępnił krótki film dokumentalny wieńczący trasę koncertową promującą album „AM”. Obejrzyjcie!

Wideo wyreżyserowane przez Bena Chappella pokazuje jak artyści bawili się podczas ostatniej trasy po Ameryce Południowej. Zespół spędził listopad 2014 roku na graniu dużych koncertów w Argentynie, Chile, Kolumbii i Brazylii promując krążek wydany we wrześniu 2013 roku. Znajdziecie tu słońce, plażę, grę w tenisa, jedzenia banana, a także posłuchacie kawałka Arctic Monkeys w koncertowym wydaniu zatytułowanego „R U Mine?”. Pojawiają się tu także akustyczne wykonania „Knee Socks” i „No. 1 Party Anthem”. Obejrzyjcie i poczujcie wakacyjny klimat!

Muzycy zespołu niedawno ostrzegli na Twitterze swoich fanów, informując o fałszywych promocjach biletów na ich koncerty, które w rzeczywistości wcale nie mają się odbyć.

am twitter

Uważajcie!

Co nowego ma w planach brytyjski zespół? Tego na razie nie wiadomo - na oficjalnej stronie internetowej i w mediach społecznościowych muzycy nie podają żadnych dat związanych z kolejnymi koncertami. Czyżby szykowała się nowa płyta?

Magda Słomka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.