Zagraj figurkami od Iron Maiden

Marcin Krzysztof Wodynski
25.05.2015 10:55
Zagraj figurkami od Iron Maiden Fot. materiały prasowe

HeroClix to gra turniejowa, w której wykorzystuje się wizerunki superbohaterów oraz postaci z gier komputerowych. Do zabawy włączono również bohatera okładek Iron Maiden - Eddiego. Jak wyglądają figurki?

Firma NECA stworzyła specjalną edycję produktu, która przedstawia maskotkę Iron Maiden, Eddiego. Każda z figurek jest inspirowana inną okładką płyty lub singla zespołu. Znajdują się wśród nich zarówno najnowsze, jak i klasyczne albumy grupy, takie jak „Piece of Mind” i „Powerslave”. Producent zadbał o każdy szczegół. Nazwy ataków Eddiego mają źródło w tytułach oraz tekstach utworów z płyt, do których odwołują się dane figurki. 

Iron Maiden Piece of Mind
Iron Maiden Powerslave

Zobaczcie jak prezentuje się oddział stworzony z figurek Iron Maiden. 

Iron Maiden figures

Ile kosztuje ta rozrywka? Zestaw składający się z 24 bohaterów można kupić za pośrednictwem Amazon.com za około 80$. Figurki są dostępne także pojedynczo za około 2$. Każda z nich oprócz własnych ataków, ma także swoją wartość, która decyduje o jej sile w czasie rozgrywki. Na przykład Eddie w wersji „Phantom of the Opera” ma zaledwie 75 punktów, podczas gdy figurka „Powerslave” ma ich aż 175. Jest więc silniejsza, niż Hulk z komiksów Marvela, który ma 145 punktów.

Jeżeli figurki to dla Was za mało, firma NECA stworzyła także maskę Eddiego. 

Eddie maska

To nie koniec gadżetów związanych z zespołem. Jego fani mogą także napić się piwa o nazwie Trooper oraz mają możliwość kupienia vana Iron Maiden.

Chcielibyście wystawić do walki własny oddział figurek Eddiego?

Marcin Krzysztof Wodynski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.