Zakk Wylde stał się zabawką

Robert Skowronski
10.10.2015 15:43
Zakk Wylde stał się zabawką Fot. kadr z wideo

Takie rzeczy tylko dla dzieci? Każdy fan rocka i metalu chce być jak najbliżej swoich idoli - a gdy takiego można postawić sobie na biurku, to już przecież ziszczenie największych marzeń.

Figurka założyciela Black Label Society dostępna jest w serii wydawanej przez Guitar Gods, które ma w swojej ofercie już kilka podobnych gadżetów dla miłośników gitarowego grania.

Zabawkowy Zakk Wylde jest dostępny w limitowanej edycji 1500 egzemplarzy. Każda z figurek jest ręcznie numerowana, posiada wysokość ok. 18 cm i została wykonana z lekkiego poliresinu. Koszt posiadania gadżetu to 24,95 dolarów. O nowym produkcie w ofercie Guitar Gods poinformowało za pośrednictwem profilu na Facebooku. Z zakupem należy się pośpieszyć, gdyż jak, informuje sklep, kolejne egzemplarze bardzo szybko się wyprzedają:

Zadbano o każdy szczegół wykonania figurki. Zwrócono uwagę na naszywki na kurtce Zakka czy też odzwierciedlenie logo zespołu na plecach muzyka. Nie zapomniano również o charakterystycznej gitarze, którą postać trzyma w rękach. Zobaczcie film, w którym figurka zostaje zaprezentowana w pełnej krasie:

Co jeszcze w swoich zasobach skrywa Guitar Gods. Figurki przedstawiające Wayne'a Kramera, Jamesa Williamsona czy też Johnny'ego Wintera:

1 Fot. foto: Guitargodscollectibles.com

Dla miłośników podobnych gadżetów czekają na rynku również figurki Slasha i jego zespołu, popiersie maskotki Iron Maiden z czasów płyty „Powerslave”, zabawka z Ronniem Jamesem Dio i wiele innych. Zawsze też można się przytulić do snu do poduszki z Davidem Bowiem i przykryć kocem Toola.

Jak Wam się podoba figurka Zakka Wylde'a?

Robert Skowronski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.