Załóż na perkusję naciąg od Iron Maiden

Robert Skowronski
28.10.2015 17:23
Załóż na perkusję naciąg od Iron Maiden Fot. Selectahead.com

Twoim marzeniem było zawsze granie na perkusji w Iron Maiden? Wydaje się to nierealne, ale można sobie zafundować tego namiastkę poprzez założenie na bęben basowy membrany z logo heavymetalowców.

Firma Select A Head połączyła siły z Iron Maiden, dzięki czemu można zakupić cztery rodzaje naciągów na taktownik. Chcecie mieć na perkusji wizerunek Eddiego z czasów płyty „Killers”, „Piece Of Mind”, „The Trooper” albo ostatniego wydawnictwa, czyli „The Book Of Souls”? Nie stanowi to teraz już żadnego problemu.

Przekątna naciągów wynosi 22 cale, zaś waga poszczególnych egzemplarzy to 8 funtów. Zostały one obsadzone w chromowanych obręczach z wkrętami. Ile kosztuje taka przyjemność dla perkusistów będących jednocześnie fanami Iron Maiden? 199 dolarów.

Zobaczcie jak wyglądają naciągi od Iron Maiden:

Pozytywnie o produktach Select A Head wypowiada się perkusista Korna, Ray Luzier, który jednocześnie znalazł nowe zastosowanie dla ozdobnych naciągów:

To jeden z najlepszych gadżetów związanych z ulubionym zespołem jaki można mieć. Wygląda to świetnie powieszone na ścianie mojego studia. Moi kumple szaleją na ten widok. Mieć pałki, kostki czy zdjęcia jest bardzo fajne, ale posiadanie unikatowej membrany Select A Head to coś wyjątkowego.

Firma oprócz naciągów Iron Maiden ma w swojej ofercie też te związane z innymi zespołami, np. Godsmack, Korn czy Motorhead.

Do kompletu do membrany Iron Maiden można sobie jeszcze dokupić sygnet, piwo, figurkę z Eddiem, a nawet wykonać okolicznościowy body painting. Nie można też oczywiście zapomnieć o bilecie na polski koncert kapeli we Wrocławiu.

A Wy naciąg z logo jakiego zespołu założylibyście na swój bęben basowy?

Robert Skowronski Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.