Zamaskowany wiolonczelista zagrał cover Slipknota

29.08.2019 11:06
Slipknot|undefined Fot. Romana Makówka/Antyradio.pl

Wielokrotnie nagradzany wiolonczelista, właściciel kanały sugar cello na YouTubie zagrał cover Slipknota "Devil In I".

Grupa Slipknot po 5-letniej przerwie powróciła z nowym albumem "We Are Not Your Kind". Płyta od razu przypadła do gustu zarówno fanom formacji jak i krytykom. Słuchacze dzięki nowemu materiałowi przypomnieli sobie również stare kawałki, a w sieci zaczęło pojawiać się coraz więcej coverów zespołu. Dziecięca grupa wykonała własną wersję "Devil In I", a 14-letnia perkusistka zaskoczyła wszystkich coverem  singla z "We Are Not Your Kind" - "Unsainted".

Slipknot: Wiolonczelista nagrał cover "Devil In I"

Kolejną interpretację kompozycji Slipknota zaproponował wiolonczelista prowadzący na YouTubie kanał sugar cello. Muzyk był już wielokrotnie nagradzany za swoje muzyczne dokonania i ma na koncie aż 13 międzynarodowych wyróżnień. Sponsorowała go między innymi prestiżowa fundacja Onassis oraz miał okazję doskonalić się w Hochschule für Musik und Tanz Köln.

Przeczytaj także

Muzyk na swoim kanale w umiejętny sposób splata muzykę poważną z innymi estetykami. Artysta ma już na swoim koncie także covery Jimiego Hendrixa czy Prince'a. Jego wersji "Devil In I" Slipknota możecie posłuchać poniżej:

Slipknot w Polsce w 2020 roku

Grupa Slipknot wróci na kolejny koncert do Polski już w 2020 roku. Muzycy zagrają 6 lutego w łódzkiej Atlas Arenie w ramach promocji najnowszego albumu "We Are Not Your Kind". W roli gościa specjalnego na scenie obok Slipknota pojawi się Behemoth. 

Zobacz też: Nowy album grupy Slipknot góruje w zestawieniach na całym świecie 

Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.