Zenek Martyniuk został porównany do Ryśka Riedla przez Telewizję Polską

Aleksandra Degórska
12.07.2017 10:57
|north Fot. East News; East News

TVP Info pisząc artykuł na temat filmu o liderze grupy Akcent nieco przesadziło odwołując się do wokalisty Dżemu. Nic dziwnego, że fani mocno się zirytowali tą sytuacją.

Niedawno pojawiła się informacja, że powstanie film o liderze zespołu Akcent - Zenku Martuniuku. Za reżyserię będzie odpowiedzialna Katarzyna Jugowska, która się zainspirowała biografią artysty „Życie to są chwile”.

Nie byłoby w tym nic zaskakującego, gdyby nie fakt, że TVP Info informując o powstaniu filmu porównało Zenka Martyniuka do Ryśka Riedla. Telewizja ponoć dopuściła się takiego porównania, bo miała na myśli film biograficzny z 2005 roku o wokaliście Dżemu - „Skazany na bluesa”.

Mimo wszystko nagłówek artykułu o Zenku wywołał burzę szczególnie wśród fanów Riedla.

Patrząc na komentarze ludzi pod tym postem można wywnioskować, że większość Polaków jednak nie życzy sobie takich porównań, w końcu muzycy reprezentują dwa zupełnie inne muzyczne światy.

Jak na razie nie wiadomo kiedy dokładnie ukaże się film biograficzny o Zenku. Katarzyna Jugowska od lat śledzi karierę lidera kapeli Akcent i jest pełna podziwu. Szkoda jednak, że do świata disco polo niepotrzebnie został wciągnięty Riedel...

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.