Zmiana lokalizacji koncertu Alter Bridge w Polsce [NOWA LOKALIZACJA]

24.10.2019 11:15
Alter Bridge|undefined Fot. . materiały prasowe/Metal Mind

Organizator polskiego koncertu Alter Bridge poinformował, że lokalizacja uległa zmianie. Gdzie odbędzie się występ? 

Alter Bridge wydał nowy krążek, który ukazał się 18 października 2019 roku. "Walk The Sky" jest już szóstym studyjnym albumem kapeli. Zespół zapowiadał, że płyta będzie zainspirowana dotychczasowym dorobkiem. Myles Kennedy i Mark Tremonti mówili później, że najnowsze wydawnictwo jest ich zdaniem najlepszym w karierze. Fani mogą się tego upewnić na koncercie grupy w Polsce. Zmianie uległa jedynie lokalizacja występu. 

Zmiana lokalizacji koncertu Alter Bridge w Polsce [NOWA LOKALIZACJA]

23 listopada 2019 roku w warszawskiej Hali Bemowo miał się odbyć koncert Alter Bridge. Niestety zmianie uległa lokalizacja. Tegoroczny koncert amerykańskiej kapeli odbędzie się również w Warszawie, ale nie na Bemowie. Show będzie miało miejsce w hali Arena Ursynów. 

Przeczytaj także
Alter Bridge w Warszawie 2019 Fot. materiały prasowe/Metal Mind

Wszystkie bilety, które zostały dotychczas zakupione nie tracą swojej ważności. Wejściówki na koncert są jeszcze dostępne. Te, które zdecydujemy się zakupić w przedsprzedaży będą nas kosztować 240 złotych zaś te, które zakupimy dniu koncertu będą o 20 złotych droższe. 

Zobacz także: Myles Kennedy wyjaśnia, czym nowy album Alter Bridge różni się od poprzednich 

Karolina Woźniak Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.