Znany raper zaśpiewał przebój Pearl Jamu w hołdzie swojemu bratu. Wyszło mu naprawdę dobrze [WIDEO]

15.06.2022 15:29
Znany raper zaśpiewał przebój Pearl Jamu w hołdzie swojemu bratu. Wyszło mu naprawdę dobrze [WIDEO] Fot. Matt Winkelmeyer/Getty AFP/East News

Post Malone był niedawno gościem Howarda Sterna, u którego zagrał wyjątkowy cover utworu "Better Man" z repertuaru Pearl Jam. Rockowy cover wyszedł mu lepiej, niż Machine Gun Kelly'emu.

Post Malone zaśpiewał przebój Pearl Jam [WIDEO]

"Posty" w trakcie swojej kariery nagrał już dwa kawałki z Ozzym Osbourne'em, zagrał cały koncert z przebojami Nirvany (w czym towarzyszył mu Travis Barker z Blink-182), a także przyznał się do słuchania m.in. Heaven Shall Burn. Malone jest więc certyfikowanym fanem rocka i metalu, więc nikogo chyba nie zaskakuje, że ostatnio raper zrobił przeróbkę Pearl Jam.

Polecamy

Artysta pojawił się u Howarda Sterna, gdzie oprócz standardowej rozmowy, razem ze swoim zespołem wykonali cover kawałka "Better Man" z repertuaru Pearl Jam. Wykonania możecie posłuchać poniżej:

Post Malone wyjaśnił w trakcie dyskusji ze Sternem, że zdecydował się na wykonanie kawałka, ponieważ ten przypomina mu o jego bracie:

Pamiętam mojego brata, Jordana. Był żołnierzem, stacjonował na Hawajach. Miałem 12-13 lat jak pojechaliśmy go odwiedzić. Puszczał potem ten kawałek, kiedy jeździliśmy po całej wysepce po parę godzin. Ostatnio sobie jakoś o tym przypomniałem.

Polecamy

Raper następnie dodał, że ten utwór jest dla niego bardzo wyjątkowy:

Sprawia, że ku*wa płaczę. Mój brat to piękny człowiek i to on mi pokazał Pearl Jam, a właściwie nauczył mnie, że trzeba tego zespołu słuchać.

Post Malone promuje obecnie swój czwarty studyjny album o tytule "Twelve Carat Toothache", który promowały single "One Right Now" oraz "Cooped Up". 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.