Zobacz akustyczny występ Guns N' Roses z 1986 roku

Aleksandra Degórska
15.03.2019 13:54
Guns N' Roses|undefined Fot. kadr z wideo

Tak wyglądały początku Guns N' Roses. Jak wówczas kapela prezentowała się na scenie?

Początki każdego zespołu nie są łatwe - ćwiczysz w garażu, głodujesz, starasz się znaleźć wytwórnię, jeździsz w trasy koncertowe i liczysz na to, że twój kawałek trafi do radia. Ten scenariusz zna chyba każdy muzyk. Kapel, które marzą o wielkiej karierze jest sporo i trudno jest się przebić. Muzycy Guns N' Roses już od samego początku mieli ambitne plany i rzeczywiście dopięli swego - debiutancki album "Appetite for Destruction" z 1987 roku wywrócił przemysł muzyczny do góry nogami i do dzisiaj jest jednym z najchętniej kupowanych debiutów w historii rocka.

Zobacz akustyczny występ Guns N' Roses z 1986 roku

Jak wyglądały początki kapeli? Trudno sobie wyobrazić, że zespół, który obecnie wypełnia stadiony, grał kiedyś małe akustyczne koncerty dla niewielkiej publiczności. Fani lubią wyszukiwać różne ciekawe archiwalne nagrania i tak oto natrafiliśmy na akustyczny koncert Guns N' Roses z 1986 roku w Hollywood.

Przeczytaj także

Posłuchajcie, jak wówczas kapela wykonała kawałek "Move to the City":

Ostatnio Duff McKagan zrobił się mocno nostalgiczny i zaczął wspominać stare, dobre czasy. Wyznał, ile wynosił jego pierwszy czek za granie w Guns N' Roses i przyznał, że muzycy w ogóle nie mieli pojęcia, jak funkcjonuje przemysł muzyczny. Przez to mieli problemy finansowe i musieli zapożyczać się u znajomych.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.