Zobacz premierowo klip „When Our Fight is Over” Scream Maker, w którym zagrała Ewa Błaszczyk

Aleksandra Degórska
13.06.2018 17:00
|north Fot. kadr z wideo

Już teraz na Antyradio.pl możecie zapoznać się z najnowszym teledyskiem kapeli do utworu „When Our Fight is Over.

Zagrał memoriał ku czci Ronniego Jamesa Dio, wkrótce jedzie w piątą trasę po Chinach, a w międzyczasie wypuszczają klip do zupełnie nowego utworu. Scream Maker nie zwalnia tempa. Za brzmienie nagrania odpowiada Alessandro Del Vecchio, muzyk Jorna Lande i Hardline oraz producent wielu nagrań ze stajni Frontiers Records.

Michał, gitarzysta zespołu, tak wypowiedział się na temat tego wydarzenia:

Minęło już ponad 2 lata odkąd wydaliśmy ostatni album. To zdecydowanie zbyt długo. Stęskniliśmy się za pracą nad nowym materiałem i właściwie już od wakacji 2017 roku nad nim pracujemy. Owoc tej pracy to jak dotąd dwa nagrane utwory, z których jeden wypuszczamy jako singiel. Jestem ciekawy, czy taka odrobinę bardziej mroczna wersja Scream Maker, jaką ujawniamy w „When Our Fight is Over” się spodoba.

Prosty klimatyczny czarno-biały klip został nakręcony w dwóch lokacjach - Twierdzy Modlin oraz w Podziemiach Kamedulskich Parafii Błogosławionego E. Detkensa.

W obrazie wystąpiła gościnnie Ewa Błaszczyk, aktora teatralna i filmowa znana także jako szefowa fundacji Akogo? i kliniki Budzik. Wokalista Scream Maker tak wypowiedział się temat współpracy z aktorką:

Nie chcieliśmy w naszym teledysku celebryty, a kogoś, kto swoją osobą reprezentuje pewne wartości zarówno jako aktor jak i jako człowiek. Pani Ewa jest kimś takim z całą pewnością.

Tajemniczą rywalkę szachową Ewy Błaszczyk zagrała w klipie przyjaciółka zespołu, Valeriya Losykhina, a za zestawem perkusyjnym zasiadł po starej znajomości Tomek Nachyła, były bębniarz kapeli (jak też Nocnego Kochanka). W trakcie zdjęć zespół akurat miał wakat na stanowisku perkusisty.

Zobacz premierowo klip „When Our Fight is Over” Scream Maker

Scream Maker zamierza nagrać i wydać czwartą płytę w pierwszej połowie 2019 roku. Zanim to jednak zrobi, zwiedzi po raz piąty Państwo Środka. Jeszcze w czerwcu 2018 chłopaki zagrają tam 10 koncertów klubowych od Pekinu po Szanghaj.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.