Zobacz trailer filmu o niepełnosprawnym fanie Korna. Pomimo ciężkiej choroby założył swój własny zespół

Aleksandra Degórska
08.03.2018 11:59
Niepełnosprawny fan Korna|undefined Fot. kadr z wideo

Muzyka mocno wspiera James „Munky” Shaffer, który jest pod wrażeniem jego odwagi i samozaparcia.

Dokument  „Mind Over Matter” opowiada historię Brandona Mendenhalla, który urodził się z mózgowym porażeniem dziecięcym powodującym zaburzenia ruchu i postawy. Jest to nieuleczalna choroba, która mocno ograniczała życie Brandona. Jednak bohater tej opowieści postanowił się nie poddawać.

Mendenhall zaczął intensywnie ćwiczyć, by mieć sprawne ręce, co więcej stał się wielkim fanem grupy Korn i sam założyć zespół The Mendenhall Experiment, który ma już na swoim koncie występy z takimi grupami, jak m.in. Suicide Silence, P.O.D czy John 5. Debiutancka płyta formacji ukazała się w maju 2017 roku.

Film o niepełnosprawnym fanie Korna

Gitarzysta Korna, James Munky Shaffer, jest pod wrażeniem muzyka, o którym tak się wypowiedział:

Brandon jest wielką inspiracją, nie tylko dla mnie, ale też dla wielu ludzi, którzy nie tylko chcą zacząć tworzyć muzykę, ale chcą dążyć do spełnienia swoich marzeń.

Zobaczcie, jak prezentuje się trailer tego dokumentu:

Za „Mind Over Matter” odpowiedzialny jest Sébastien Paquet, francuski reżyser, który ma na swoim koncie również krótki film „Wounded Warriors” i dokument „Korn And The Prodigy Son” dotyczący 12-letniego syna basisty Metalliki. Dokument o fanie Korna zadebiutuje w Nowym Jorku podczas ReelAbilities Film Festival w dniach 10-14 marca 2018.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.