"The Nine Lives Of Ozzy Osbourne": Zobacz zwiastun dokumentu o wokaliście Black Sabbath

16.01.2020 13:21
|north Fot. kadr z wideo

W dokumencie oprócz Ozzy'ego zobaczymy również Post Malone'a oraz Marilyna Mansona.

Jeżeli kochacie Ozzy'ego całym swoim mrocznym serduchem, to ten film jest dla Was. Nowy dokument zatytułowany "Biography: The Nine Lives Of Ozzy Osbourne" zadebiutuje na festiwalu South By Southwest. Za produkcję odpowiada A&E, który stworzył dokument w ramach swojej serii "Biography". Jak sama nazwa wskazuje, film będzie opowiadać historię legendy metalu.

"The Nine Lives Of Ozzy Osbourne": Zobacz zwiastun dokumentu o wokaliście Black Sabbath

Obejrzyjcie trailer dokumentu o Ozzym:

W obrazie nie zabraknie również znanych osobowości, które dobrze znają Ozzy'ego - o muzyku wypowiedzieli się Sharon Osbourne, Rick Rubin, Ice-T, Marilyn Manson, Rob Zombie, Jonathan Davis i Post Malone.

Przeczytaj także

Za produkcję odpowiadają Ozzy, Sharon i Jack Osbourne, natomiast za reżyserię wziął się R. Greg Johnston, który wyprodukował "Rodzinę Osbourne'ów".

Nowa płyta Ozzy'ego Osbourne'a

Krążek "Ordinary Man" pojawi się na początku 2020. Na płycie ukażą się utwory "Straight to Hell", jak również "Under The Graveyard", "Alive" oraz "Ordinary Man" nagrany z Eltonem Johnem.

Zobacz także: Ozzy Osbourne uczy Ozzy'ego jak go zagrać. Zobaczcie kulisy powstawania klipu "Under the Graveyard" [WIDEO]

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.