Żony znanych rockmanów

Aleksandra Degórska
02.01.2017 19:11
Żony znanych rockmanów Fot. AP / link / East News, PA Wire / Press Association Images / East News; Everett Collection / East News

To właśnie te kobiety pojawiają się na czerwonym dywanie obok znanych gwiazd. Kim są wybranki serca muzyków mocnego grania?

Życie gwiazd rocka to ostra jazda bez trzymanki. Tylko naprawdę silne oraz wyrozumiałe kobiety są w stanie wytrzymać u boku takich wariatów, którzy większość czasu spędzają w trasie. Muzycy piją wszystko co im wpadnie w ręce, otaczają ich cały czas ładne dziewczyny i tylko jedno im w głowie - przynajmniej taki jest stereotyp.

Jednak tak jak każdy zwykły śmiertelnik, również artyści chcą po długiej trasie koncertowej wrócić do domu, rozsiąść się na kanapie i pooglądać z żoną telewizję. Wielu z nich podkreśla, że to właśnie partnerki wspierały ich w trudnych momentach, były muzami i często wyciągały ich z tarapatów.

Ciekawi, kim są żony słynnych rockamów? Zobaczcie, jak wyglądają kobiety Trenta Reznora, Chrisa Cornella czy Dave'a Grohla.

Na tym jednak nie koniec! Mamy dla Was również sondę.

 

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.