Zostań muzykiem Slipknota na Halloween

Robert Skowronski
08.10.2015 08:08
Zostań muzykiem Slipknota na Halloween Fot. Slipknot.shop.bravadousa.com

Halloween zbliża się wielkimi krokami. Jeżeli ktoś nie ma jeszcze pomysłu na strój, to jedną z możliwości jest przebranie się za... członka zespołu Slipknot.

Grupa uruchomiła internetową sprzedaż masek i kombinezonów - podstawowych elementów scenicznego image'u muzyków. Podczas gdy wszyscy na imprezach w nocy z 31 października na 1 listopada będą poprzebierani za wiedźmy czy wampiry, możesz się wyróżnić tym, że będzie wyglądać jak np. Jim Root, Corey Taylor czy Mick Thomson.

Wszystko jednak ma swoją cenę. Slipknotowy uniform można zdobyć za 50 dolarów, zaś maski... to już zależy. Ich koszt oscyluje między 32 a 60 dolarami. O nowych produktach grupa powiadomiła w mediach społecznościowych:

31 października jest tuż za rogiem. Zostań jednym z dziewięciu z nowymi halloweenowymi maskami Slipknota.

Muzycy Slipknota przy okazji każdej nowej płyty zmieniają swój wizerunek. Jeżeli więc ktoś jest fanem masek artystów z okresu np. pierwszej płyty, to niestety, ale będzie się musiał zadowolić tymi, które obecnie skrywają twarze członków kapeli. Nie znajdziemy też tych, za którymi ukrywali się Joey Jordison i Paul Gray, jedynie te należące do nowego perkusisty i basisty, czyli Jaya Weinberga oraz Alexa Venturelli.

Kto nie kupi maski?

Gdzieś w Stanach Zjednoczonych jest przynajmniej jedna osoba, która nie powinna być zainteresowana nową ofertą Slipknota. Tylko dlatego, że ten człowiek zdobył już chyba wszystkie maski - począwszy od tych znanych ze starych horrorów, poprzez te ze współczesnych slasherów, a na tych mających związek ze Slipknotem i Ghost kończąc.

Tą osobą jest AJ Good, który otworzył własne muzeum o wiele mówiącej nazwie, The House of Masks. Mężczyzna nie tylko kolekcjonuje maski, ale też sam je tworzy. Zobaczcie jak prezentują się jego zbiory:

I jeszcze spojrzenie z bliska i omówienie maski jednego z bębniarzy Slipknota - Clowna:

To za kogo się przebieracie na Halloween? :)

Robert Skowronski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.