Ktoś stworzył reklamę Ikei z Metalliką. To najbardziej absurdalna rzecz, jaką dzisiaj zobaczycie [WIDEO]

19.01.2023 16:40
Metallica Fot. Chris Pizzello/Invision/East News

Co byłoby, gdyby Metallica się sprzedała i wystąpiła w reklamie Ikei? Byłoby absurdalnie...

Dzisiaj trochę pośmiejemy się z Metalliki. Pewien YouTuber wpadł na pomysł, żeby stworzyć reklamę Ikei z wykorzystaniem muzyki Metalliki. Twórca nawiązał do słynnych słów "I am the table", które pojawiły się w piosence Metalliki i Lou Reeda "The View".

Polecamy

Ktoś stworzył reklamę Ikei z Metalliką. To najbardziej absurdalna rzecz, jaką dzisiaj zobaczycie [WIDEO]

Internetowy heheszek, który prowadzi kanał na YouTubie Lars Von Retriever z jakiegoś powodu postanowił stworzyć wideo, które mogłoby być efektem współpracy firmy Ikea z Metalliką. Już na tym etapie brzmi to dosyć absurdalnie, ale Ci, którzy twierdzą, że Meta się sprzedała miałaby niezłe pole do popisu. 

W reklamie stołu z Ikei pojawia się cover "Am I Evil" Diamond Head, który dawno temu nagrała Metallica. Zmieniono jednak słowa tego utworu i na dzień dobry słyszymy Hetfielda śpiewającego "My mother was a table" i tym sposobem YouTuber nawiązał do piosenki Metalliki "The View", w której padły słowa "I am the table". 

To teraz zapnijcie pasy i jedziemy z tą Metallicą. 

Metallica zagra 2 koncerty w Polsce w 2024

Kapelę będziemy mogli zobaczyć dwukrotnie w Polsce. Metallica zagra 5 oraz 7 lipca 2024 w Warszawie na PGE Narodowym. Bilety są dostępne na stronie ticketmaster.pl.

Koncept opatrzony nazwą No Repeat Weekend oznacza, że oba koncerty w danym mieście będą miały różną setlistę i różne suporty. Trasa M72 to nowa, okrągła scena, ze słynnym Metallica Snake Pit przeniesionym do środka.

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.