Lider KSU miał wypadek i trafił do szpitala. Zespół przekłada koncerty

30.03.2023 16:01
Siczka z KSU Fot. Sebastian Frej/REPORTER/East News

Zespół KSU nie ma dobrych wieści dla swoich fanów, którzy planowali w najbliższym czasie wybrać się na koncerty kapeli.

Zespół KSU poinformował fanów, że Eugeniusz „Siczka” Olejarczyk miał wypadek i w najbliższym czasie nie będzie w stanie występować z zespołem. Przeczytajcie oświadczenie kapeli, które pojawiło się na ich oficjalnym profilu na Facebooku.

Polecamy

Lider KSU miał wypadek i trafił do szpitala. Zespół przekłada koncerty

Klub Kwadrat poinformował o odwołaniu koncertu KSU. Wówczas pojawiły się głosy, że lider zespołu miał wypadek i trafił do szpitala. W końcu te pogłoski potwierdził również sam zespół na swoich social mediach informując, że Siczka musiał przejść operację i nie będzie w stanie w najbliższym czasie koncertować:

Zespół nie wyjaśnił dokładnie, co się wydarzyło, ale planuje powrót na scenę pod koniec kwietnia. Miejmy nadzieję, że Siczka szybko wróci do zdrowia i kapela wróci planowo na scenę.

Polecamy

KSU obecnie promuje nowy album "44" wydany 24 lutego. Na płycie znalazło się 13 utworów utrzymanych w klasycznym, punkowym stylu. Do płyty w wersji digipak dołączony został bluray-4K z zapisem blisko 3-godzinnego koncertu zarejestrowanego podczas występu z okazji 40-lecia zespołu. Jest to pierwsze wydawnictwo w Polsce, które zostało nagrane i wydane w formacie 4K. Wersja kasetowa albumu miała swoją premierę 10 marca br. Płytę „44” promowały single „Akordy” oraz „Mowa polska”. 

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.