Linkin Park z kolejnym nowym/starym utworem z Chesterem Benningtonem. Posłuchaj "Fighting Myself" [WIDEO]

24.03.2023 11:20
Linkin Park Fot. Chester Bennington/agestock/East News

Już niebawem otrzymamy reedycję płyty "Meteora", na której pojawią się nigdy wcześniej niepublikowane utwory z Chesterem Benningtonem.

Linkin Park podzielił się kolejnym utworem nowym/starym utworem, w którym usłyszymy Chestera Benningtona. Wszystko z okazji okrągłej rocznicy wydania albumu "Meteora". Posłuchajcie, jak brzmi kawałek "Fighting Myself", który trafi na reedycję kultowej już płyty Linkin Park.

Polecamy

Linkin Park z kolejnym nowym/starym utworem z Chesterem Benningtonem. Posłuchaj "Fighting Myself" [WIDEO]

Zespół podzielił się kolejnym bonusowym kawałkiem, który ukaże się na reedycji albumu "Meteora" już 7 kwietnia 2023. Do piosenki "Fighting Myself" otrzymaliśmy animowany teledysk, za który odpowiada Jacky Lu. Artysta stworzył teledysk dzięki Al.

Już wcześniej w ramach promocji albumu "Meteora 20th Anniversary Edition" poznaliśmy utwór "Lost", który podbił serca wielu fanów.

Polecamy

Album "Meteora" ukazał się 25 marca 2003 roku. Płyta trafiła na 1. miejsce listy Billboard Top 200, a następnie 7-krotnie pokrył się platyną w Stanach Zjednoczonych, osiągając sprzedaż 27 milionów egzemplarzy na całym świecie i zdobywając platynowe oraz złote certyfikaty w 15 krajach.

Wydawnictwo "Meteora 20th Anniversary Edition" ukaże się 7 kwietnia 2023 roku i dostępne będzie w różnych formatach - Super Deluxe Box Set, Deluxe Vinyl Box Set, Deluxe 3-CD i Digital Download.

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.