Muzyk Def Leppard został napadnięty. Napastnik zaatakował również kobietę i zniszczył samochody

16.03.2023 15:10
Def Leppard Fot. AXELLE/BAUER-GRIFFIN.COM/East News

Na razie nie wiadomo, jak poważne są obrażenia perkusisty Def Leppard.

Jak podają zagraniczne media, Rick Allen z Def Leppard został napadnięty przed hotelem w Fort Lauderdale, gdzie zatrzymał się właśnie koncertujący zespół. Napastnik został schwytany, a muzyk zamierza wnieść oskarżenie do sądu. 

Polecamy

Muzyk Def Leppard został napadnięty. Napastnik zaatakował również kobietę i zniszczył samochody

Jak podaje serwis „7 News Miami”, do napadu miało dojść 13 marca w Fort Lauderdale na Florydzie przy hotelu Four Seasons. Rick Allen wyszedł na zewnątrz, żeby zapalić i wówczas miał zostać zaatakowany przez 19-latka. Max Edward Hartley miał przewrócić na plecy muzyka, który uderzył mocno głową o chodnik. Całą sytuację zaważyła kobieta, która wybiegła z hotelu i chciała pomóc Allenowi. Została również zaatakowana przez napastnika, powalona na ziemię, a gdy chciała wrócić do hotelu mężczyzna zaczął ją ciągnąć za włosy. 

W końcu jednak przestał to robić, uciekł i na pobliskim parkingu zaczął niszczyć samochody. Całe szczęście policja zatrzymała napastnika i jak podają media, Rick Allen zgłosił napaść na policję. 19-latek usłyszał zarzuty napaści, spowodowania szkód i zarzut napaści na osobę niepełnosprawną (Rick Allen w wyniku wypadku w 1984 roku stracił jedno ramię). Jak na razie nie zdradzono, jakie dokładnie obrażenia odniósł perkusista, sam muzyk również nie wydał żadnego oświadczenia w spawie napaści.

Polecamy

Def Leppard i Motley Crue zagrają w Polsce w 2023

Miejmy nadzieję, że Rick Allen szybko wróci do formy i nic już nie przeszkodzi mu w koncertowaniu. Już niebawem Def Leppard razem z Motley Crue ma pojawić się w naszym kraju na jednym koncercie. Ich wspólny występ ma się odbyć 31 maja 2023 w krakowskiej Tauron Arenie.

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.