Top 10: Najbardziej motywujące rockowe piosenki. Najlepsze rockowe utwory

Karolina Woźniak
31.01.2019 16:24
Okładki płyt|undefined Fot. : materiały prasowe

Przedstawiamy Wam 10 motywujących rockowych numerów. Poznajcie najlepsze numery, które dodadzą Wam energii!

Każdy czasami potrzebuje odrobiny motywacji. Nieważne, czy chodzi tutaj o motywacje na siłowni czy do nauki. Przedstawiamy Wam 10 motywacyjnych piosenek rockowych, które sprawią, że nabierzecie więcej energii do działania i zacznie Wam się chcieć. 

Niektóre z tych utworów z pewnością znacie, a inne mogą się Wam wydać obce, ale gwarantujemy, że po ich odsłuchaniu, będziecie mieć więcej energii. Wśród numerów znalazły się te z repertuaru Depeche Mode, Bon Jovi i inne.

Przeczytaj także

Top 10 motywujących rockowych utworów

1. Frontside "Nie ma chwały bez cierpienia" 

Dla fanów cięższego brzmienia polecamy utwory z repertuaru zespołu Frontside. Grupa w swej twórczości porusza wiele zagadnień takich jak wojna, problemy społeczne czy miłość. Piosenka "Nie ma chwały bez cierpienia" znajduje się na płycie "Absolutus". 

2. Tears for Fears "Shout" 

Piosenka znalazła się na albumie "Songs from the Big Chair". Wiele osób uważa, że pochodzi z repertuaru Depeche Mode. Jednak utwór "Shout" jest napisany przez "Tears for Fears". 

3. Queen "We Are The Champions"

Tej piosenki chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. Utwór Queen motywuje i napędza do działania. 

4. Nocny Kochanek "Siłacze" 

Fani Nocnego Kochanka z pewnością ucieszą się, że jeden z ich numerów znalazł się na liście motywujących piosenek rockowych. Jeśli masz gorszy dzień to odpal ten numer, a Twój humor z pewnością się poprawi. 

5. Bon Jovi "Livin' On A Prayer" 

Piosenka z albumu "Slippery When Wet" wydanym w 1984 roku. Utwór jest uznawany za kultowy w muzyce rockowej. 

6. Kasabian "Club Foot"

Piosenka została zadedykowana czeskiemu studentowi, który w ramach protestu politycznego, popełnił samobójstwo poprzez samospalenie. Utwór jest również wykonywany przed każdym meczem Premier League. 

7. The Offspring "You're Gonna Go Far, Kid"

W piosence znajduje się wiele odniesień do "Władcy Much" Williama Goldinga. Utwór był drugim singlem, który promował album "Rise and Fall, Rage and Grace". 

8. Guns N' Roses "Paradise City" 

Motywacyjny rockowy utwór to taki, który podniesie Cię na duchu i sprowokuje do działania. Takim numerem z pewnością jest "Paradise City", które znajduje się na albumie "Appetite For Destruction" 

9. Depeche Mode "Personal Jesus" 

"Personal Jesus" należy do najchętniej coverowanych piosenek. Utwór zagrali m.in. Marilyn Manson i Johnny Cash. Po raz pierwszy w numerze Depeche Mode dominującym instrumentem jest gitara. 

10. Foo Fighters "Best of You" 

To kolejny motywujący utwór. Piosenka został a uznana, jako najlepszy singiel i zdobyła nagrodę Kerrang! "Best of You" znajduje się na piątym studyjnym albumie grupy Foo Fighters.

Zobacz także: >>Wdowa po Chrisie Cornellu: Można było zapobiec jego śmierci<<

Karolina Woźniak Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.