Po 35 latach "Arahja" Kultu w końcu doczekała się klipu. Zobaczymy niepublikowane wcześniej materiały [WIDEO]

Aleksandra Degórska
21.03.2023 14:09
Po 35 latach "Arahja" Kultu w końcu doczekała się klipu. Zobaczymy niepublikowane wcześniej materiały [WIDEO] Fot. Artur Szczepanski/REPORTER

Zobaczcie, jak prezentuje się teledysk do kultowego utworu "Arahja". Aż trudno uwierzyć, że przez tyle lat nie powstał do tej piosenki żaden klip.

Kult zaskoczył wszystkich swoich fanów udostępniając teledysk do piosenki, która ukazała się ponad 35 lat temu. Dopiero teraz powstał klip do kultowego utworu "Arahja" z albumu "Spokojnie". Na tym jednak nie koniec niespodzianek od Kultu.

Polecamy

Po 35 latach "Arahja" Kultu w końcu doczekała się klipu. Zobaczymy niepublikowane wcześniej materiały [WIDEO]

Protest song "Arahja" powstał w 1987 roku i porusza temat Muru Berlińskiego. Początkowo kawałek nosił tytuł "Nowa piosenka o Berlinie", ale musiał być zmieniony, bo istniał już inny utwór o takim tytule. Pod najnowszym klipem do tego kawałka możemy przeczytać:

W ramach ROKU Z KULTEM, czyli jubileuszu XLI-lecia istnienia zespołu, prezentujemy unikatowy teledysk do utworu "Arahja" - który dotychczas nie doczekał się oprawy wizualnej. Wideoklip złożony jest z niepublikowanych wcześniej materiałów.

Tym oto sposobem po kilkudziesięciu latach "Arahja" doczekała się teledysku:

Polecamy

Z okazji 41-lecia zespołu Kult przygotowano wyjątkowe wydawnictwo "XLI", które składa się z 4 części i każda z nich ma się ukazać w konkretnym kwartale tego roku.

Kult obecnie jest w trakcie akustyczne trasy koncertowej, która wystartowała pod koniec lutego. Najbliższy koncert odbędzie się 25 marca we Wrocławiu, następnie Kult odwiedzi Szczecin, Warszawę, Toruń oraz Bydgoszcz. Bilety na koncerty w ramach trasy Kult Akustik 2023 są dostępne w kasie Klubu Stodoła oraz w sprzedaży internetowej TicketClub Polska: www.ticketclub.pl. Patronat nad akustyczną trasą Kultu objęło Antyradio.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.