Udostępniono rzadkie nagranie Stone Temple Pilots z 1994 roku. Zespół coverował The Beach Boys

04.10.2019 09:09
Stone Temple Pilots|undefined Fot. . shutterstock

Stone Temple Pilots udostępnił nagranie z 1994 roku. Zespół wykonał popularną piosenkę słynnego zespołu The Beach Boys. 

The Beach Boys powstał w 1961 roku. Grupa wykonywała rock n' rolla, a album "Pet Sounds" z 1966 roku znalazł się na szczycie list najlepszych albumów wszech czasów. Piosenka "She Knows Me Too Well" zadebiutowała w 1965 roku na krążku "The Beach Boys Today!". Kapelą inspirowali się The Beatles, Elton John, Eric Clapton i George Martin. Okazuje się, że wśród fanów znalazła się również grupa Stone Temple Pilots. 

Posłuchaj Stone Temple Pilots w coverze The Beach Boys

Stone Temple Pilots nagrał własną wersję utworu podczas sesji nagraniowej "Purple". 

"She Knows Me To Well" znajdzie się na specjalnej edycji "Purple", na której znajdą się również nagrania demo i akustyczne utwory. Jeszcze w 2019 roku kapela wydała zremasterowaną akustyczną wersję piosenki "Big Empty". 

Przeczytaj także

"Purple" w 2019 roku obchodzi 25. rocznicę. Edycja deluxe ujrzy światło dzienne 18 października 2019 roku. Fani nie mogą się już doczekać tego wydawnictwa. Stone Temple Pilots powstał w 1990 roku z inicjatywy Scotta Weilanda i Roberta DeLeo. Zespół działał do 2003 roku, ale 5 lat później ogłoszono reaktywację. W 2013 roku z zespołu wyrzucono Scotta, a zastąpił go wokalista Linkin Park, Chester. Weiland zmarł 3 grudnia 2015 roku w wyniku przedawkowania kokainy. 

Zobacz także: Stone Temple Pilots zaprezentował nowy utwór „Never Enough”

Karolina Woźniak Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.