Rammstein nie stroni od polskiej kuchni. Co muzycy uwielbiają jeść?

25.07.2023 15:33
Rammstein Fot. B. Cool / Splash News/EAST NEWS

Już za parę dni zespół Rammstein zawita do Polski. Z tej okazji ujawniono, co muzycy lubią jeść przy okazji odwiedzin w naszym kraju.

Zespoły muzyczne często mają określone wymagania co do tego, co ma się znaleźć za kulisami. Najczęściej są to preferencje dotyczące jedzenia i napojów wyskokowych. Niektóre zadziwiają, inne szokują. Teraz z racji na zbliżający się koncert zespołu Rammstein, który 30 i 31 lipca zagra na Stadionie Śląskim w Chorzowie, pod lupę wzięto kulinarne upodobania muzyków.

Podejrzewamy, że członkowie zespołu odwiedzając poszczególne kraje, próbują lokalnych potraw. Podobnie jest z Polską. Rammstein miał okazję już wiele razy być w naszym kraju, więc panowie z zespołu doskonale wiedzą, jak smakuje nasza kuchnia.

Muzycy z Rammsteina uwielbiają polską kuchnię

Rąbka tajemnicy uchyliła Dorota Busz, dawniej związana z wytwórnią PolyGram Polska. To ona często towarzyszyła zespołowi w wizytach. W Wydaniu Specjalnym „Teraz Rock” zdradziła, co podczas odwiedzin w Polsce zespół lubi jeść najbardziej. Okazuje się, że wcale nie najdroższe potrawy.

W ich przypadku nie ma mowy o ekskluzywnych restauracjach. Zawsze, gdy są w Warszawie, idziemy na Starówkę, na bułkę z pieczarkami. Byliśmy też na Bolku na Polach Mokotowskich, lokalu z grillem: kiełbasa, bigos, ogórki kwaszone… Oni uwielbiają bigos.  mówiła Dorota Busz.

Dorota Busz zdradziła też, że przy okazji bycia w Katowicach, Rammstein najchętniej wcinał… zapiekanki. A w wolnej chwili zatrzymywali się przy straganach z... góralskimi kapciami. Tam z kolei kupowali pamiątki dla dzieci. O swojej miłości do polskiego jedzenia, w niemieckim MTV mówił też Christian „Flake” Lorenz, który przyznał, że cieszy się na każdą myśl o wyjeździe do Polski, ponieważ polskie jedzenie niesamowicie mu smakuje.

Już wiecie, gdzie szukać Rammsteina? Na Stadionie Śląskim i przy knajpkach z zapiekankami!

Po więcej informacji zachęcamy was do odwiedzenia naszego Facebooka oraz Instagrama.

Anna Marciniak
Anna Marciniak Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.