Wokalista Def Leppard dołączył do Ghost. Posłuchajcie nowej wersji utworu "Spillways"

26.01.2023 13:54
Zespół Ghost Fot. materiały prasowe Universal Music Polska

Joe Elliott połączył siły z zespołem Ghost i tak oto powstała nowa wersja piosenki "Spillways".

Ghost podzielił się utworem nagranym z wokalistą Def Leppard, Joe Elliottem. Muzycy stworzyli nową wersję piosenki "Spillways", która pierwotnie ukazała się na ostatniej płycie Ghost "Impera".

Polecamy

Ghost nagrał nową wersję "Spillways" z wokalistą Def Leppard

"Impera" to piąty studyjny album grupy Ghost. Na płycie laureaci Grammy przeskoczyli kilkaset lat, pozostawiając za sobą XIV-wieczną Europę, znaną z poprzedniego dzieła „Prequelle” (2018). W efekcie powstał najbardziej ambitny i najbardziej przenikliwy pod względem tekstów materiał w dorobku Ghost.

Na płycie pojawił się kawałek "Spillways", który teraz otrzymał drugie życie za sprawą wokalisty Def Leppard. Posłuchajcie, jak Joe Elliott zinterpretował utwór grupy Ghost:

„Impera” nie przypomina wcześniejszych dokonań kapeli, a jednocześnie stanowi kwintesencję stylu Szwedów. Za produkcję materiału odpowiada Klas Åhlund, a miksami zajął się Andy Wallace.

Polecamy

Ghost i Def Leppard zagrają w Polsce w 2023

Zarówno Ghost, jak i Def Leppard już niedługo pojawią się w Polsce. Szwedka kapela zaprezentuje się na Mystic Festival, który odbędzie się w dniach 7-10 czerwca w Gdańsku. Natomiast Def Leppard przyjedzie do Krakowa, by zagrać 31 maja razem z Motley Crue na Tauron Arenie.

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.