Bartosz Bielenia gwiazdą "Prime Time" od producentów "Bogów". Są pierwsze zdjęcia

26.08.2020 15:47
Bartosz Bielenia gwiazdą "Prime Time" od producentów "Bogów". Są pierwsze zdjęcia Fot. nvision/Invision/East News

Bartosz Bielenia, gwiazdor cenionego "Bożego Ciała", wystąpił w nadchodzącym filmie "Prime Time". O czym opowie produkcja?

Bartosz Bielenia to ostatnimi gorące nazwisko w naszym kraju. Nic zresztą dziwnego. Młody aktor wykazał się olbrzymim talentem szarżując na pierwszym planie "Bożego Ciała" Jana Komasy. Teraz zagrał w kolejnej produkcji, tym razem od studia Watchout, któremu zawdzięczamy takie hity jak "Bogowie" czy "Sztuka Kochania. Historia Michaliny Wisłockiej"

Bartosz Bielenia w "Prime Time" od producentów "Bogów" - pierwsze zdjęcia

Akcja filmu umiejscowiona została w sylwestra 1999 roku. W czasach, gdy Internet dopiero raczkował, a era YouTube'a i Instagrama miała dopiero nadejść, to telewizja była najważniejszym medium otwierającym drogę do rozpoznawalności. Główny bohater "Prime Time" to niejaki Sebastian, który uzbrojony po uszy wdziera się do studia telewizyjnego i bierze za zakładników prezenterkę oraz ochroniarza. Wypuści ich dopiero, gdy włodarze studia spełnią jego żądanie - pozwolą mu wejść na antenę w momencie najwyższej oglądalności.

Reżyserem filmu jest debiutujący Jakub Piątek, który wraz z Łukaszem Czapskim napisał również scenariusz. W roli głównej wystąpił Bartosz Bielenia, a u jego boku zobaczymy między innymi Magdalenę Popławską, Andrzeja Kłaka, Małgorzatę Hajewską-Krzysztofik i Cezarego Kosińskiego. Premiera "Prime Time" planowana jest na jesień 2021 roku. 

Przeczytaj także
Natalia Nowecka - redaktor online Antyradio.pl
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.