Czy wiecie jak naprawdę się nazywają Tom i Jerry? Zagadka została rozwiązana

19.11.2021 12:32
Czy wiecie jak naprawdę się nazywają Tom i Jerry? Zagadka została rozwiązana Fot. Album Online/East News

Kot Tom i myszka Jerry są obecni w naszej popkulturze od prawie zawsze. Rzadko jednak wspomina się o tym, jak tak naprawdę nazywają się ikoniczne zwierzaki. 

Jak naprawdę nazywają się Tom i Jerry?

Niedawno Warner Bros. zapowiedziało nową grę Multiversus, która będzie bijatyką korzystającą ze wszystkich postaci związanych z ich markami. Dowiedzieliśmy się, że pojawią się w niej postaci z DC Comics, Scooby'ego Doo, Gry o tron, Zwariowanych melodii, a także Tom i Jerry.  

Polecamy

Ten ostatni duet pojawia się jako jedna postać - bijący z zasięgu mag. Twórcy wypuścili grafikę, która pokrótce przedstawia nam te postaci. To jest prawdziwa gratka dla fanów, ponieważ Warner Bros. przypomniał fanom prawdziwe imiona Toma i Jerry'ego, których wiele osób zwyczajnie mogło nie pamiętać lub nawet nie znać.

Postaci, które zadebiutowały w 1940 roku w filmie "Puss Gets the Boot" nazywają się kolejno Thomas Jasper Cat oraz Gerald Jinx Mouse. Trzeba przyznać, że to absolutnie POTĘŻNE imiona. Na potwierdzenie grafika:

Polecamy

Tak jak wspomnieliśmy - grafika jest związana z grą Multiversus, która ma być platformową bijatyką na modłę Super Smash Bros. Całość jest jednym wielkim crossoverem, w którym pojawią się m.in. Superman, Wonder Woman, Batman, Jake i Finn z "Pory na przygodę", czy Arya Stark z "Gry o tron". 

Produkcja ma być darmowa i zadebiutuje w 2022 roku. Z wczesnej zapowiedzi wynika, że będzie dostępna na pecety oraz konsole PS4, PS5 i Xboksy.  

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.