Czyżby w nowym Spider-Manie miał się pojawić STARY Peter Parker? Kto go zagra?

24.05.2021 11:56
Czyżby w nowym Spider-Manie miał się pojawić STARY Peter Parker? Kto go zagra? Fot. JoJo Whilden/Everett Collection/East News

Marvel Studios może się szykować do przygotowania swojego własnego filmu o multiwersum Spider-Mana, które mogłoby przypominać "Spider-Man: Uniwersum".

Spider-Man: No Way Home - pojawi się Peter B. Parker?

Wygląda na to, że "Spider-Man: No Way Home" będzie klasyczną opowieścią o pajączkowym multiwersum. Do tej pory dowiedzieliśmy się, że Alfred Molina i Jamie Foxx powrócą do swoich ról z poprzednich filmów o Spider-Manach, a także zobaczymy postaci z innych produkcji Marvela - mowa o Doktorze Strange'u (Benedict Cumberbatch) i Daredevilu (Charlie Cox). 

Jeśli spełni się marzenie jednego artysty na Instagramie, Andy Samberg dołączy do obsady jako Peter B. Parker.

Polecamy

Venomhology podzielił się na Instagramie ciekawym plakatem, w którym znany aktor pojawia się w roli Petera B. Parkera znanego z animacji "Spider-Man: Uniwersum". Ten był starszym, nieco bardziej zaniedbanym Pajączkiem, który stracił zapał do bycia bohaterem.

Skoro widzimy już tyle różnych postaci z różnych wszechświatów, to czemu nie mielibyśmy zobaczyć również i starszego Parkera? A przy okazji trudno wyobrazić sobie lepszego kandydata do tej roli, niż gwiazdora "Brooklyn Nine-Nine":

Polecamy

Molina niedawno potwierdził, że faktycznie pojawił się na planie "Spider-Mana: No Way Home" i wyjawił, że miło było wrócić do tej samej roli po prawie 20 latach:

Mieliśmy wręcz rozkazy, żeby nie mówić nic o tym filmie. Ale potem to pojawiło się w internecie i strzelam, że to jeden z najgorzej strzeżonych sekretów w historii Hollywood. Ale miło było wrócić do tej samej roli po 17 latach, zwłaszcza, że w trakcie tego czasu zdążyłem wyhodować dwa podbródki.

"Spider-Man: No Way Home" ma trafić do kin 17 grudnia 2021 roku.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.