Dzień Gwiezdnych Wojen 2020: wybierz ulubionego bohatera kosmicznej sagi [SONDA]
04.05.2020 13:36
Dzień Gwiezdnych Wojen 2020: wybierz ulubionego bohatera kosmicznej sagi [SONDA] Fot. Mary Evans Picture Library/East News

4 maja fani "Star Wars" na całym świecie obchodzą tradycyjnie Dzień Gwiezdnych Wojen. Z tej okazji postanowiliśmy przygotować sondę i zapytać czytelników Antyradio.pl o ulubioną postać z sagi.

Nie ma chyba popularniejszej serii filmowej niż "Gwiezdne Wojny". Nie ma się co dziwić. George Lucas stworzył rozbudowany i bogaty świat, który od ponad 40 lat wzbudza emocje w kolejnych pokoleniach. 4 maja obchodzony jest Dzień Gwiezdnych Wojen. Postanowiliśmy sprawdzić, który bohater gwiezdnej sagi jest najpopularniejszy wśród czytelników Antyradio.pl.

Dzień Gwiezdnych Wojen - ulubiony bohater ze "Star Wars"

Saga zapoczątkowana przez Lucasa składa się z dziewięciu filmów, które z kolei tworzą trzy trylogie. Nic więc dziwnego, że od 1977 roku filmowcom udało się stworzyć wiele barwnych postaci, podbijających serca milionów fanów na całym świecie. Zakres jest szeroki - od protagonistów trylogii, takich jak Obi-Wan, Luke Skywalker, czy Rey, przez postacie drugoplanowe pokroju Yody czy droidów i epizodyczne, takie jak admirał Ackbar oraz Nien Nunb, po antagonistów, czyli Lorda Vadera i Imperatora Palpatina. Którą stronę Mocy wybierzecie?

Przeczytaj także

Pod uwagę postanowiliśmy wziąć "tylko" bohaterów trzech trylogii, więc niestety miłośnicy Baby Yody, Ashoki Tano czy Qi'ry będą musieli zagłosować na inną ulubioną postać. A mają z czego wybierać, bo postanowiliśmy zamieścić w sondzie niemal 40 bohaterów, którzy cieszą się największym uznaniem fanów. A więc do dzieła i niech Moc będzie z Wami!

Kto zwycięży? Leia Organa, Darth Maul, Kylo Ren, a może Chewbacca? O tym przekonamy się tydzień po Dniu Gwiezdnych Wojen 2020, czyli 11 maja 2020 roku.

Przeczytaj także

Zobacz też: Star Wars: Najlepszy droid z „Gwiezdnych wojen” [WYNIKI SONDY]

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.